Fi-Life projesi - Merhaba Tebernüş Bey,

"" Arama Sonuçları

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.

  Yeşim Duru : Merhaba Tebernüş Bey, Şehir merkezinde site içinde 300,000 -350,000TL civarında bir fiyata ev bakıyoruz. Hemen teslim olmasına gerek yok. Eyüp Park Projesi'ni beğendik. Ancak proje yapım aşamasında olduğu için güvenemiyoruz. Yani, biliyorsunuz daha önceki projelerini bitiren, iyi yapan firmalar, birden tökezleyebiliyor ve projeler yarım kalıyor, örnek Fi Yapı. Eyüppark da 2+1 , net 70 m2, 355,000 TL. Bu fiyata iyi bir projede ev almak istersek de topraktan girmek gerek gibi geliyor. Ya da bitmiş proje varsa 2+1 bu rakama alabileceğimiz, neresi var acaba?Gül yapıya güvenebilir miyiz? Vaad ettikleri tarihte teslim edeceklerine nasıl emin olacağız? Cevabınız için şimdiden çok teşekkürler.

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. Güvenip güvenmemek sizin bileceğiniz iş... Ama şirketin referansları ortada... Bence referanslarını dolaşın. En sağlıklı bilgiyi referanslarından alabilirsiniz... Net 70 metrekare evin brütünü belirtmemişsiniz.... Katını ve konumunu da...

  27 Şubat 2014, Perşembe 10:37:08

  Serkan Karakaş : Merhaba.İyi günler dilerim.Fiyapı Fisıde projesi son olarak ne durumda bilginiz var mı?Teslim tarihi belli mi?Kayyuma devredildikten sonra süreci kontrol edemiyoruz.Kayyum bilgi verir mi?Verirse nereden nasıl bilgi alabiliriz?

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. İyi günler. Bizdeki son bilgiyi Buraya tıklayınız adresinden öğrenebilirsiniz.

  19 Şubat 2014, Çarşamba 10:42:54

  Gökhan EGE : fİyapı fi tower dan 73,000 tl ye 60 mt 1+1 daire aldık.2010 yılında Toplamda vergi harcı dahil 31.561,00 tl ödedik.Kalan 42,500 tl lik bir senedimiz tapu tesliminde ödememiz gerekiyordu fakat fiyapı iflas erteleme kararı alana kadar tapu teslimatı yapamadığından biz senedimizi ödemedik.Fi yapı bizim senedimizi taşaron firmaya vermiş,taşaron firma senedimizi KADİKÖY 2. İCRA MÜDÜRLÜĞÜNDE İşleme koymuş.İflas erteleme kararından sonra telefonumuza tapu teslimatlarının yapılmaya başladığına dair mesaj geldi.Fiyapı kayyuma devredilmiş,kayumdan Ömer beyle görüşüp finans müdürlüğüne gittik.Fiyapı finans müdürlüğü bize metre kare başına 6000 tl fark iskan tapu masrafı 58,900 tl bir hesap çıkardı.04.11.2013 de Fİ YAPI ya gidik.58.900 tl yi yatırıp tapuyu almak istediğimizi söyledik,fakat Fİ YAPI bize haber vermeden bizim 1+1 daireyi başkasına satmış.Bizim ödemiş olduğumuz 31.561.00 tl geri alamıyoruz.Bu durumda ne gibi hukuki bir süreç başlatmalıyız.Teşekkürler.

  Tebernüş Kireçci : Rica ederim. Bu konuda Avukat Hilal Bayram'ın yazdıklarını okumanızı öneririm.

  10 Kasım 2013, Pazar 09:18:06

  ayla ugurlu : iyi akşamlar tebernüş bey ben fisidenin son durmunu merak ediyorum acaba bu proje fi yapı tarafından tamamlanacakmıdır dairemiz var mutlu sona ulasabilecekmiyiz yoksa magduruyetimiz devam mı edecek tesekkür eder iyicalışmalar dilerim

  Tebernüş Kireçci : İyi akşamlar. Fi-Side'da son durumu bilmiyorum... Bildiğim kadarıyla Fi-Side'da ev alanlar sosoyal medyada örgütlendi. Gruplat kurdu. Son durumdan hiç bahsetmiyorlar. Zaman zaman burada son durumu yazarlardı. Ama yazmaz oldular.

  07 Ekim 2013, Pazartesi 23:01:02

  Ragıp Berber : Hilal Hanım merhaba, Fi-side projesinden noter onaylı satış vaadi sözleşmesi ile 149,000,00 TL. ye aldığımız ve ödemenin tamamını yaptığımız 120 m2 dairenin tapu teslimi için bir mesaj aldım ve Fi-Tower ofisine gittim. İki tarafın ödemeleri de dahil tapu masrafları, abonelik, iskan vs. adı altında yaklaşık 15,000,00 TL. ödeme çıkarıldı. Ödemenin banka hesabına yapılması istenmediği gibi, tapu masrafları için apartman aidat makbuzu gibi bir şey veriliyormuş. Bütün bunlar güven vermiyor. Bize ne önerirsiniz. Şimdiden teşekkür eder, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Saygılarımla.

  Hilal Bayram : Kendi kararınız bu aşamada istenen para sizden fazla bir para 150.000TL lik dairenin tapu devir bedeli alıcı %2 Satıcı %2 yani sizin için 3.000TL 149 TL de döner sermayesi söz konusu.bir dairenin iskan ve abonmanlık tutarları 3.000TL yi mümkün değil geçmez. Bu nedenle istenen para 9.000TL kadar fazla. Bunu bilerek hareket edin. Ödeme yapmaya karar verdiysenizde Fi yapının hesabına yapmalısınız. Başka kişi ve şirket hesapları verilmekte veya elden ödeme istenmekte dikkat edin en sağlıklısı tapu dairesinde devirle ödeme yapmanızdır. Ancak Güvenip güvenmemek sizin tercihiniz.

  14 Haziran 2013, Cuma 11:05:43

  Ali Ahmet ÖZAĞAÇ : İyi Günler Tebernüs Bey, Fi-Tower projesinden ev almayı planlıyorum. Kayyuma devredildiğini biliyorum emlakçılar devlet garantisi ile projeler bitecek diyor ve iskanın alındığı söyleniyor. Kayyuma devredilen projeler kesin bitirilir mi? Bu konuda ve iskan konusunda bilgi verir misiniz?

  Tebernüş Kireçci : İyi günler. İBB ile Fi_yapı anlaştı. Anlaşmaya göre Fi-Tower'a iskan verilecek. Bunun karşılığında Fi-Side ve Fi-Life'ta bloklar azalacak. Fi-Tower'ın tamamlanması için arsa sahipleri de devrede. Tamamlanır mı? Normal koşullarda tamamlanması gerekiyor.

  13 Haziran 2013, Perşembe 17:58:48

  Aykut TEKER : Av.hanım. Fi-yapı Kırıkkale projesinden 29.000,00 TL peşin ödeyerek 1+1 daire aldım. ancak bu güne kadar inşaatla ilgili önemli bir gelişme olmadı. sadece 2 blokun kabası yapıldı ve iş orada kesildi. satın alma işlemini noter aracılığıyla yaptım ve parayı da banka havalesi ile yolladım. ancak, adı geçen firmanın iflasın ertelenmesi için mahkemeye başvurduğunu ve mahkemenin de Temmuz/2013 ertelendiğini öğrendim. sözleşmede dairenin Nisan/2014 te teslim edilmesi gerekir. duruma bakılırsa adı geçen firmanın daireyi teslim edeceği yok, bu durumda ne yapmalıyım. yardımlarınız için teşekkür ederim.

  Hilal Bayram : Dava açabilirsiniz..

  24 Nisan 2013, Çarşamba 21:32:31

  BurçakÖzder : Merhaba, 21.04.2013 tarihinde Avcılar Double Tree Hotel'inde yapılan yapılan İnnovia 4 bilgilendirme toplantısının yazımın devamında vereceğim notları İnnovia Park'tan ve İnnovia 4'ten ev almayı düşünen arkadaşları aydınlatacağını düşünüyorum. İnnovia Park adı altında lansmanı yapılan bu proje aslında İnnovia 4'ün %35'lik kısmını kesip yanına fazladan loklar ekleyip İnnovia 4 arazisinin üstüne kısmi olarak yapılacak olan bir projedir. Yönetim Kurulu yapılan toplantı da üstüne vurgulaya vurgulaya Esenyurt'ta çıkan imar sorununun İnnovia Projelerini etkilemediğini ve bu süreç içersinde (2011-2012 yılları içinde) İnnovia 3 projesinin inşaatına devam ettiklerini vurgulamıştır. 2011 yılının mayıs ayı gibi lansmanına başlanan İnoovia 4 Projesi sosyal alanıyla çok iddalı bir projeydi. Lansmandan çok kısa bir süre sonra satışa açıkları bloklardan insanlar kapış kapış daire almışlar ve inşaat sürecinin başlamışını uzaktan izlemeye başlamışlardır. 2011 Haziranda İnnovia 4 projesinden ev almış bulunmaktayım. Bana söylenene göre 2011 yılının Ekim ayında kazılara başlanacak idi. 2011 Ekim geçti. 2012 Ekim geçti. Şuan 2013 yılının Nisan ayındayız o da bitmek üzere. Halen bu süreç içerisinde toprağa bir kepçe dahi vurulmamıştır. Bunu gerek havadanemlak.com daki fi yapının ve İnnovia 3'ün videolarından kısmi olarak görebilirsiniz. Gerek ise araziye girip bunu fotoğraflayan arkadaşların fotoğraflarından görebilirsiniz. Satş ofisine kalır ise arazinin hafriyatı bitmiş, kazıkları çakılmış bir kaç ay içerisinde blokların çıkmaya başladığını görecekmişiz. Pazar günü yapılan toplantıda çıkan imar sorunu yüzünden projeyi revize etme gereği duyduklarını ve İnnovia 4 projesini bölüp İnnovia Park projesini yapacaklarını dile getirdiler. Dip not İnnovia 4 projesinin sözleşmede yazan teslim tarihih 2013 aralık olarak geçmekte ve 2014 hazirana kadar 6 ay opsiyonu bulunmaktadır. Fakat yönetim kurulunun kendileri ile çatıştığı nokta ise şudur. İmar sorunu bizi etkilememiştir diyerek aynı inşaat tarihi içerisinde İnnovia 3 bloklarını 30 kat olarak çıkan ve inşaatı devam eden projenin yanında aynı tarihler içerisinde inşaatının başlaması gereken İnnovia 4 projesine başlamamaları ve 2 yıl sonra ortaya çıkıp biz size 'yaşam alanı satıyoruz' dedikleri projeyi yaşanmaz bir hale getiren ve neden 2 yıl boyunca bir kepçe dahi vurmadıklarını açıklamaktan aciz bir topluluktan ev almanın artık ne kadar güvenilir olduğunu bilemiyoruz. Bu toplantıda bir yere varılamamış. Ve halkın belli bir kısmı ( yaklaşık 300 kişi ) İnnovia Satış Ofisini basmış ve basın kanalları oraya gelmiştir. Halk açıklama yapmıştır. Bunun üstüne yönetim kurulu bizde projeyi kendi açımızdan anlatmak isteriz demiştir.

  Tebernüş Kireçci : Peki...

  23 Nisan 2013, Salı 10:44:10

  volkan yaman : Merhaba Tebernüş Bey, sabırla sorularımıza cevap verdiğiniz için teşekkür ederim :) 130,000.- (yüzotuzbin)TL param var, Beylikldüzü Esenyurt blgesinde 2+1 daire almak istiyorum, kafamda iki proje var birincisi N Towers ta komisyon ve tapu masrafı dahil 145.000.- tl(yüzkırkbeşbin) yerleşime hazır içinde sitede hali hazırda oturanlar var. İkincisi ise Fi-Tower projesi, Fi-Towerin sorunları çözüldüğü söyleniyor kat irtifak tapusunu hemen alabiliyorum inşaat bitmiş sadece peysaj çalışması kalmış gibi görünüyor, haziran ayında bilemediniz en geç ağustos ayında teslim edilir diyorlar. Buranın fiyatıda yine komisyon ve tapu masrafı dahil 115,00.-(yüzonbeşbin) tl ye bırakıyorlar. Her iki projeninde net kullanım alanı aynı. Sizce hangi proje daha çok prim yapar, ben kararsız kaldım önce Allah'a sonra size güveniyorum, siz ne söylerseniz ben oradan daire alacağım. Saygılarımla

  Tebernüş Kireçci : Ben de dahil kimse söylediği için bir yerden bir şey almayın... Kendi hesabınızı kendiniz yapın... Kendi kararınızı kendiniz verin. Hemen teslim olduğunu gözönüne alırsak N Towers daha mantıklı görünüyor.

  15 Nisan 2013, Pazartesi 09:57:28

  gökselsak : hilal hanım merhaba.fı life projesi başladığı zaman 55 000 tlye bir daire aldık.birsürü problemden sonra şimdi bize iki seçenek sunuyorlar.birincisi bir yıl sonra ödediğimiz parayı geri almak tabi bir yıl sonra fi yapıyı bulabilirsek.ikincisi ilk sözleşmeyi fesedip ikinci bir sözleşmeye göre dairemizi dekarasyonsuz bir şekilde 7000 tlde tapu masrafı karşılığında tapuyu almak.sizce bu seçeneklerden hangisini kabul etmek daha mantıklı yada hakkımı tam almak için davamı açmalıyım...şimdiden teşekkürler

  Hilal Bayram : karar sizin ancak dava daha iyi bir secenek olarak gözüküyor.

  04 Nisan 2013, Perşembe 12:49:51

  Bayram onem : Tebernus bey merhaba Avrupa konutları Maslak projesinden proje satışa ciktiginda bir adet 1+1 almak istedim ama alamadim.alamama sebebim proje satışının bankadan kredilendirilmesidir.inancim gereği bankadan kredi kullanmak istemiyorum.ben daha önce gerek Dap yapi gerek Ozyurtlardan ve gereksede Fi yapıdan daireler aldım ve sorunsuz olarak gunünde senetlerimi ödedim.bu projeden mutlaka almak istiyorum.ben Kayseri'den yazıyorum.Suleyman beyde Kayserili ama nasıl ulaşabilirim bilemiyorum. Mail adresinde ulaşamadım.sizden ricam istegimi iletir ilgilenirseniz sevinirim.1/3 peşin verip kalanını senetle ödemek istiyorum.iyi günler dileklerimle

  Tebernüş Kireçci : İyi günler... Buradan Süleyman Bey'e iletelim...

  30 Mart 2013, Cumartesi 09:56:51

  Belma BULUT : Tebernüş Bey merhabalar siteniz kanalı ile duyurulan Esenyurtzedeler Toplantısının Fi Tower önünde olmasına biz Fi Tower Sakinleri karşıyız. Konu Fi Tower'ın ya da Fi Yapı'nın değil Esenyurt'ta projesi olan tüm inşaat şirketlerinin problemidir. Konunun muhatabı da belediyedir. Bu nedenle ısrarla bu toplantının yapılmasını arzu edenler varsa belki belediyenin görebileceği başka bir yer olur, ama kesinlikle Fi Tower önü olamaz toplantı yeri. Fi Tower önünde yapılacak bir toplantıya biz dahil olmayacağız, bunu da uygun bulmuyoruz. Toplantı ile ilgili herkese sizin aracılığınız ile duyurmak isteriz. Fi Tower sakinleri adına bu iletiyi sizinlepaylaşıyorum, ortak kanaatimizdir. Saygılarımla,

  Tebernüş Kireçci : Peki... Ama herşeyden önce valilikten izin alın... Yoksa yasal açıdan başınız ağrır...

  24 Ocak 2013, Perşembe 10:45:50

  NEHİRE ÖZÇELİK : Tebernüş Bey, Size ve sevdiklerinize huzurlu ve sağlıklı bir yıl diliyorum. Sorum Fiyapının Fiside projesi ile iligli. Malum inşaat durdurldu ve çalışma yok ne zaman başlayacağıda belli değil. 2013 yılında uygulanacak KDV oranındaki artış bu projeyi etkiler mi? Ruhsatı 2013 den önce alınan projeler bu kapsamın dışında olduğunu biliyorum ancak, inşaattın durdurulma sebebi zaten mevcut ruhsat. Şimdi yeni alacakları ruhsat 2013 sonrası olacağı için tadilat ruhsatı kapsamına mı girer yoksa yeni ruhsat mı kabul edilir.? Kısacası bizleri evlerimizi alamadığımız gibi birde bu gecikme sebebiyle KDV farkı ödeme zorululuğuda mı doğacak. Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür ediyorum. Saygılarımla,

  Tebernüş Kireçci : Rica ederim. Metni okudum. Eski ruhsatlardan bahsedilmiyor. Bence Fi-Side'ınki yeni ruhsat sayılmamalı...

  02 Ocak 2013, Çarşamba 12:27:55

  BURCU SAYILAN : Merhabalar, Fi yapı projesi için 30 bin TL peşinat vererek 1+1 daire imkanından yararlanmak istedik. Ev teslimatında 56 bin TL daha ödeme yapacakken şuan Fi yapının durumu belli. Temmuz ayında kendilerine ihbarname çektik , şuan Fi yapıyı mahkemeye başvuru yapmalı mıyız = Yapmadığımız taktirde hakkımız ne olur ? Geri ödeme vs. durumunda dava açmadığımız için geç mi ödeme yapılır ? Kısacası nasıl ilerlemel miyiz ? Hiçbir bilgi alamıyor ve ulaşamıyoruz. Geri dönüş için şimdiden Teşekkür ederiz.

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. Sorunuzu Avukat Hilal Bayram'a sorar mısınız. Hilal Hanı Fi-Yapı konusunda doktora yapmasa da yüksek lisans yapmış sayılır.

  17 Aralık 2012, Pazartesi 19:39:22

  Murat YÜksel : Mrblar,ben Fi-yapı'nın Bahçeşehir'deki projesi Fi-Side hakkında bildiklerinizi ve inşaatın tekrar yapımına başlanıp başlanmadığını sormak istiyorum. 2009 Kasım ayında bu projeden 2+1 daire peşinatı vererek 60 aylık senet yaptım ve o tarihten beri senetlerimi ödüyorum.Acaba geç de olsa dairemi teslim alabilir miyim? İnşaattaki son durum nedir?

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. İnşaatın son durumunu havadanemlakvideo.com'dan takip edebilirsiniz...

  18 Ekim 2012, Perşembe 23:04:14

  Eslem altun : Tebernüş bey öncelikle bizi engin bilgilerinizle aydınlattığınız, yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Ben topraktan fi yapı fi sıde projesınden ev sahibi oldum ödemeleri taksite böldüm taksitlerim btti 40.000 tl lik teslimatta yapmam gerekn ödemem kaldı onuda fi yapı senedimi bir yapı şirketine vererek mecburen tahsil ettirdi elimde avucumda hiçbirşeyim kalmadı. sizden fi sıde projesi ne zaman çalışmalara devam eder, ne kadr sürede biter? Bunları bilgisini istyorum. Şimdiden biz mağdurlara yardımcı olduğunuz için çok saolun.

  Tebernüş Kireçci : emin olun hiçbir tahminde bulunamıyorum...

  17 Ekim 2012, Çarşamba 17:37:55

  Zeynep Biryaz : Pera inşaat'In Sarıyer' de devam eden Pera Sun set park projesi hakkında fikrinizi öğrenebilir miyim.Pera İnşaat nasıl bir şirket dir.Teslimat ile sorun yaşanabilir mi? Haziran 2013 teslimat planlanıyor. Fİ Yapı dan sonra herkese şüpheyle bakar hale geldik.

  Tebernüş Kireçci : 1) Bu kadar şüpheye gerek yok... Böyle düşünüyorsanız hemen teslim evlere bakın...2) Şirketin referanslarına bakın... Referanslarını inceleyin...

  11 Ekim 2012, Perşembe 17:11:34

  MEHMET ÖZTÜRK : iyi çalışmalar fitower inşaatının başlamış olması ve dairelerini kasım 2012 den itibaren teslim edilmesi iskan abanmanlık bedellerin ödenmeye başlanması gibi olumlu gelişmeler FİYAPI ve en önemli projesi olan fiside projesini olumlu etkileyecegini düşünüyorum..Fiyapı ile ilgili bu gelişmelere bakıldığında ne düşünüyorsunuz ve yeni duyumlarınız var mı teşekkürler..

  Tebernüş Kireçci : Rica ederim. Yeni duyumum yok. Bu habere Fi-Tower'dan ev almış olanlar adına sevindim...

  06 Ekim 2012, Cumartesi 13:41:34

  Ahmet Demirkan : Merhaba Tebernus Bey, Yurt dısında bir bankada yoneticiyim. Sizi takip ediiyorum, Türkiye ile ilgili olan ozellikle de emlak piyasasına olan guveniz beni mutlu ediyor fakat bunu biraz abarttiginizi düşünüyorum. Su anda yaratılan bir balon olduğu kesindir ve proje ne olursa olsun kisi bası milli geliri bizim seviyemizde olan bir ülkede , üstüne üstlük büyük bir cari açık taşıyan bir ülkede 10-15bin Tl metrekare fiyatı çok tehlikedir. Haberlerde hergüne gözüken , reklamlar yapan bazı şirketlerin finanslarına bakmamnizo tavsiye ederim. Emin olun ki ev satışlarımdaki başarıları finanslarına yansımıyor. Cogu inanamayacaginiz şirket kapatsın diye vadesinde artırdığımız faiz oranlarını kabul etmek zorunda kalıyor. Yarın balon patlar demiyorum, yada hiç patlamayabilir fakat yatırımcıların bilmesi gereken uzun vadeli projelerde bu vade kapsamında yüklenicinin riskimi aldıklaridor. Fi yapi'nin prim garantili satışları telifinde bir nakit akis operasyonuydu. bir nevi bono ihracı. bugün yine 4 yıl sonra bitecek bir projenin iskontolu satışı kısa vadeli yükümlülüklerin uzun vadeye cekilmesi. Türk halkının bir evim olsun aşkkı istismar ediliyor..insanlar uzun vadeli yatırımlarını daha dikkatli yapmaları acısından ve zorluklara biriktirdikleri birikimlerini daha sağlıklı plase etmeleri için küçük bir bankacı uyarısı.

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. 1) Öncelikle görüşleriniz çok açık ve net bir dil ile belirttiğiniz için teşekkür ederim. 2) Sektörde satış-pazarlama ve finansman yönetiminde ciddi sorun var. Sektör çok hızlı gelişti. İnsan kayakları buna paralel gelişmedi. 3) Türkiye açısından önemli olan siyasal istikrar... Siyasal istikrar devam ettiği sürece sorun yok. 4) İstanbul'un Anadolu Yakası'nda metrekaresi 4 bin dolara, Avrupa Yakası'nda ise 5 bin dolara kadar olan konutlar satılıyor. Üstü zorlanıyor... Metrekaresi 10-15 bin TL'lik konutlar fazla ilgi görmüyor. 5) Bahsettiğiniz proje Ağaoğlu Maslak 1453 ise bugünkü fiyat listesiyle prim potansiyeli taşıyor. Proje sadece bir konut projesi değil, Maslak'ta bir yaşam merkezi. 6) Emlak ve konut yatırımı uzun vadeli düşünmeyi gerektirir... Kısa vadeli düşünenler için para ve sermaye piyasaları daha cazip...

  18 Eylül 2012, Salı 21:05:33

  Gokhna Guler : Fi Yapi'nin Bahcesehir'deki FiSide projesi ile ilgili son gelismeleri, gundemdeki haberleri nereden bulabilecegimi iletebilirseniz cok sevinirim. Yardimlariniza simdiden tesekkur ediyorum. Saygilar Gokhan Guler

  Tebernüş Kireçci : Buraya tıklayınız adresini yakından takip edin...

  18 Eylül 2012, Salı 12:05:43
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , tebernüş tuzla , meşeli park sancaktepe , 3. havaalanı , toki karapınar , iskanı olmayan dükkan , yatırım nasıl yapsak , kat bahçesi emsal oranı , tebernüş kireççi arsa , yatırımlık arsalar nereden alınır , tapu harcı pişmanlık , şahintepe ve kanal istanbul , tebernüş bulut inşaat , apartman sakinleri hakları , toki para iadesi nasıl yapılır , yatırım amaçlı arsa ,