Kapari Konutları satılık konut - Tebernüş Bey Merhabalar Pendik güllübağlar

"" Arama Sonuçları

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.

  EVRİM ŞEN : Tebernüş Bey Merhabalar Pendik güllübağlar muhitinde hak yapının yapmış olduğu kapari konutları projesinde oturmaktayım. 2+1 95 m2 9. katta dairemiz var. Dairemizi satıp E-5 civarına taşınmak istiyoruz. Fakat oraların gelişeceğini dairemizi satmamız gerektiğini söyleyen arkadaşlarım var. Biz eşimle bir türlü karar veremiyoruz. Sattıktan sonra pişman olmak istemiyoruz. Bu konuda bize yardımcı olabilirmisiniz. Sizce satıp E-5 civarından almak mantıklımı. Yoksa gelişir bekleyin mi dersiniz. Fakat E-5 Pendik civarınada metro geliceğinden oralarında fiyatları çıkmaya başladı. Kapari konutları güzel bir proje çocuğumuz içinde güzel oyun alanları mevcut. Dairem 9. Kat deniz manzaralı. Siz ne dersiniz bu konuda. Şimdiden teşekkürler vereceğiniz öneriler için.

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. Ben işin matematiğine bakmanızı öneririm... Eviniz kaç metrekare? Ne ediyor? Kiraya verecek olursanız aylık getirisi ne olur? Pendik'te kaç metrekare evi, ne kadara alacaksınız? Kira getiri potansiyeli ne?

  11 Haziran 2013, Salı 17:25:09

  Kerem Kurt : Merhaba Tebernüş Bey,150 -160 Bin TL civarı 2+1 ev almayı düşünüyorum. Ulaşım ve E-5’e yakınlık benim için önemli hususlar. Araştırmalarım sonunda iki alternatif belirledim, bu konuda sizinde görüşünüzü rica ederim.1.Kartalda, Soyak Evrakaya yakın Metroya 400 metre sıfır müstakil bir binada 4. Kat 85 m2 165 Bin TL fiyat fakat mütahit tanıdık olduğu için 155 bin TL civarına bırakıyor.2.Pendik kapari konutlarında 85m2 2+1 oda 140 bin TL civarı 6. Kat.Aldığım evde kendim oturacağım, fırsat olursa da önümüzde 3-4 yıl içerisinde de satmayı düşünüyorum. İş yerim Sultanbeyli’de TEM üzerinde. Bu şartlar altında düşünceniz nedir.Teşekkürler.

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. 1) Bahsettiğiniz binayı bilmiyorum. Ama Kapari Konutları'nı yapan Hak Yapı'yı tanıyorum. Son derece düzgün ve nitelikli işler yapıyorlar. Sattıkları fiyatlara göre evlerin nitelikleri iyi... 2) Kartal'daki binanın bulunduğu konum iyi. Kısa vadede canlanacak. Kapari Konutları'nın bulunduğu noktanın gerçek değerini bulmasıa biraz daha zman var... Pendk Belediyesi o bölgeye taşınacak... Hastane o civara ciddi bir değer kattı...

  15 Haziran 2012, Cuma 14:57:10

  huriyeaydın : ben göztepede oturuyorum.zor şartlarda biriktirdiğim paramla bir daire almak istiyorum.kurtköy loca yada kapari konutları arsında kararsız kaldım.önerinizi bekliyorum.

  Tebernüş Kireçci : İksi de alınabilir. Hem ikinci el hem de sıfır... Fiyatları cazip. kira çarpanı açısından ikisini de inceleyin. Site yönetimine ve şirketlerin satış sonrası hizmetlerine bakın. Kararınızı buna göre verin.

  06 Aralık 2011, Salı 17:08:58

  Hakan GUMRUKCU : Merhaba Tebernus Bey bir sorum olacakti musaitseniz. Pendikde Royal Marmara Rezindance adinda bir proje yapilmakta 55 metre kare 1+1 120 bin TL. Burada diyorlarki yatirim ortaklarimiza kiralayip ayda 400 veya 500 euro getirisi olacak. Almayi dusunuyorum ne tavsiye edersiniz. Ikincisi de Yine Pendik de Kapari konutlari 2+1 Hak yapi tarafindan yapiliyor 92 bin TL 75,85 metre kare. Sizce hangisi daha mantiklidir. SaygilarimlaSimdiden tesekkur ederim

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim... Metrekare bazlı fiyat açısından Pendik Kapari Konutları daha cazip. haziran alında da teslim edilmesi planlanıyor. Marmara Royal'in iyi tarafı ise kiralanabilir olması... Konudan bilgim var. Osman Bey uzun uzun anlatmıştı... Yatırım açısından cazip... Durumunuza göre siz kara verin... Teslim açısından 1 yıllık süre var...

  04 Nisan 2011, Pazartesi 17:25:25
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , tek lehine irtifak hakkı nedir , armada city , kuzey-güney cephe ev , kayaşehir 21.bölge , 18 madde uygulamasi hadimkoy , avrupa konutlari ispartakule 4 , yalova arsa , cennet koru florya , kentsel dönüşüm tahtakale , barter çeki , tebernüş kireççi habibler yayla , adalarda kumsal haracı , apart otel vergisi , ekşioğlu yaşam sitesi kartal , tebernuş kurtköy loca ,