kafeterya - Karşıyaka da belediye sırasında

"" Arama Sonuçları

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.

  Murat Dinçer : Karşıyaka da belediye sırasında kapalı otopark girişindeki net 130 m2 olan 7-8 m cepheli içinde brüt 5000 TL ye kiracı olan (kafeterya) işyerinin satış değeri yaklaşık ne olmalıdır.(Kira çarpanı tahminen nedir).Teşekkür ederim.

  Serdar Dağıstan : 180 ay altına alırsanız karlı çıkarsınız (net kira üzerinden)

  15 Ocak 2013, Salı 14:48:36

  ahmet baştuğ : Tebernüş Bey,Çekmeköy'de orman kenarında ve de oldukça merkezi konumda bir sitede oturuyorum. Balkonumdan ve salonumdan güzel bir orman manzaram var. Lakin sitemizin belediyeye terkettiği önümüzdeki alana devasa ve de modern bir kültür merkezi yapılacağını öğrendim. Çekmeköy'ün şu ana kadarki en konsept projesi diyebilirim... Şimdi benim manzara bayağı uçacak; yerine bol kültür, sanat, sinema, kafeterya, sergi, kurs vs vs gelecek gözüküyor (bir de bu komşu modern bina manzarası:) ). Eeee ne olur şimdi bunun bizim daireye maddi etkisi, belediyeye dua mı etmek lazım, beddua mı?

  Tebernüş Kireçci : :) İstanul'da hiç bir manzaranın garantisi yoktur:)) Bence evinizi satmanın zamanı gelmiş:) Kendinize iyi manzaralı bir ev aramaya başlayın...

  06 Haziran 2012, Çarşamba 17:05:18

  İlker Güner : İyi günler Sayın Kireçci Bursa'nın en değerli ilçesi Nilüfer'de 400 konutlu bir projeden daire satın aldım. Ancak sitenin hemen yanında Nilüfer Belediyesi tarafından 5000 kişilik Açık ve kapalı konser alanı ile seyircilere hitap eden ticari birimler ,kafeterya, restoran , eğlence mekanlarından oluşan bir proje hayata geçirilecek. Genel olarak konser alanları bölgedeki konutun değerini düşürümü veya artırırmı?. Çünkü gürültü, trafik vs. gibi olumsuz etkileri olacağını düşünüyorum. Bu konuda cevbınızı bekliyorum.

  Tebernüş Kireçci : İyi günler... Teorik olarak bir lokasyona yapılan ve yapılacak her türlü kentsel donatılar fiyatları artırır... Konser alanları da buna dahildir... Gürültü 24 saat olmaz... Yoğunluk 24 saat olmaz... Lokasyonun popülerliğine ayrıca katkı sağlar...

  25 Şubat 2012, Cumartesi 03:57:00

  Murat Yılmaz : Mrb. Tebernüş Bey. Ağaoğlu sanırım Türkiye'nin konut alanındaki en büyük özel firması. Siz de Ağaoğlu'nu, uygun fiyatlardan satışa başlayıp zamanında teslim etmesi, satış sonrası hizmetleri, site yönetimi, müşteri yönetimindeki başarıları ile projeden yatırım yapılabilir firmalar arasında ön sıralarda görüyor gibisiniz. Ben de genel olarak Ağaoğlu'na ilişkin sizle benzer şekilde olumlu görüşteyim. Bu platformda birkaç gündür yazılan mesajlardan da yola çıkarak Ağaoğlu'nun kendisini geliştirmesini gerektirdiğim bir konuyu belirtmek isterim Zamanında veya erken teslimin beraberinde, sosyal tesisleri de aynı anda faaliyete geçiererek sitede doluluk oranlarının hızlı yakalanması ve gerek oturum gerek yatırım için alanlarının memnuniyetinin artırılması. Ağaoğlu'nun Bahçelievler MyCity projesine yakın oturduğum için her gün önünden geçiyorum. Bu projenin normal teslim tarihi 2011 Ağustos'tu, 2011 Nisan gibi, basında da çok sayıda haberle, erken teslim edildi. Ancak sosyal tesisi normal teslim tarihinden itibaren 5-6 ay geçmesine rağmen henüz faaliyete geçmedi, halen az da olsa bir inşaat faaliyeti sürmekte. Bu tür siteleri tercih edenler için sosyal tesisin faaliyette olması da oldukça önemli, bu tür siteleri tercih sebeplerinden en önemlilerinden birisi de için de kapalı havuzların, spor tesislerinin, kafeterya benzeri yeme içme ve sosyal paylaşım ortamlarının olduğu sosyal tesisler. Sanırım bunlardan dolayı da yaz öncesi teslimine rağmen henüz doluluk % 60 civarlarında imiş. Bu proje 2009 Şubat'ında tam krizin dibinde çok uygun fiyata çıktığı için, kriz hızla aşılınca iyi prim yatı, ancak mevcut fiyatlarının bölgenin ve markanın potansiyelinin altında olduğunu düşünüyorum ve bunda sitenin tam faaliyete geçmemesinin de etkisi var gibi. Dün de Ağaoğlu Ispartakule'den bir arkadaşımız, bu sitenin Haziran'da teslime rağmen spor tesisleri devreye girmediğini, doluluğun henüz düşük olduğunu, bundan dolayı pek pirim yapmadığını, Avrupa Konutlarının gerisinde kaldığını yazmış. Ağaoğlu çok büyük işler yaptı ve hala önünde ben Avrupa yakasını takip ettiğim için bildiğim, MyWorld Europe gibi 3 binden fazla konutluk halen satışı devam eden büyük bir işi var ve bu yıl satışa başlayacağı Maslak'ta 5 binden fazla konutluk çok büyük bir projesi var. Ancak emlakta zor bir döneme girildği ve sizin platformunuzun hergeçen gün gelişerek okurun sadece reklam-reklam haberlerle değil, çeşitli problemler hakkında daha fazla bilgilendiği bir dönemde, sosyal tesislerini de, bırakın erken teslimi zamanında teslim ederek, site doluluğunu hızlandırarak müşteri memnuniyetini daha da yükseltmesinin, Ağaoğlu gibi bir firmaya daha çok yakışacağı düşüncesindeyim. Selamlar.

  Tebernüş Kireçci : Selam. Ali Bey ile görüştüğümüzde mutlaka kendisine ileteceğim.

  14 Ocak 2012, Cumartesi 12:37:08

  buğra arıcan : Merhabalar yeniden Tübernüş Bey,hemen hemen her 2 günde 1 size bir proje danışıyorum)Midpoint'te 1+1 home ofis olarakta kullanılan,vale,resepsiyon,üst katta kafeterya hizmeti olan dairelerin fiyatları 125-180bin arasında cephesine göre değişmekte.Hem ticari hem konut olarak kullanabileceği için size karlı bir yatırım olabilir mi?

  Tebernüş Kireçci : Merhaba... Yine bildiğinizi yapıyorsunuz)) Hala oda bazlı düşünmeye devam. Alacağınız gayrimenkulü aylık 600 ime 850 TL arasında kiraya verebilecekseniz bu fiyatlardan alınabilir. 5 yıl ve daha uzun vadeli düşünüyorsanız alınabilir.

  29 Kasım 2011, Salı 15:05:59

  mehmet sezer : Merhabalar tebernüş bey. Benim ıspartakulede arazim var. fakat burayı KONUT DIŞI KENTSEL ÇALIŞMA ALANI ilan edilmiş. soruma gelince bu arsa üzerine nasıl bir yapı inşaa edilebilir. hangi amaçla kullanıma yonelik kullanılır bu alan. ilginize şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. İmar uygulamaları lokasyona göre değişiyor. Çay bahçesi, restaurant yada kafeterya yapabilirsiniz...

  05 Mart 2011, Cumartesi 13:45:42

  harun yadikar : slm benim biraz param var ben AVM lerde kafeterya işletmek istiyorum ama benim güçüm yetmiyor zannediyorum ve en öçnemlisi de nasıl yapacağımı bilmiyorum ve nerde yeni yapılan AVM olduğunu bilmiyorum bu konuda beni bilgilendirirmisiniz lütfen ?

  Tebernüş Kireçci : Selam. Hayatla ilgili ilk tavsiyem gücünüzün yeteceği bir işe girin... Borç harç ile iş dönmez... Bizim ticari geleneğimizde 10 lirası olan 20 liralık iş yapmak istiyor. Halbuki 5 liralık iş yapsa kafası rahat olacak ve kazançlı çıkacak... Yeni açılan avm'leri sitemizin ticari gayrimenkul bölümünden takip edebilirsiniz... AVM7lerin danışmanlarını arayın... Kiralama işlemlerini yapan şirketleri...

  24 Ocak 2011, Pazartesi 16:40:29

  Ibrahim Koc : Iyi gunler. Didim de Kiyi kenar cizgisi icerisinde kalan (ilk 50 metrede) 5 donumluk bir gayrimenkulum var. Icerisinde 1987 de yapilan bir kafeterya var. Simdi Aydin valiligi izinsiz yapi oldugu gerekcesi ile yikma karari aldi. Bu arsayi ne yapabilirim. Satamiyorum, yapamiyorum. Hic bir geliri yok. Devlet yesil alan olarak ayirmis. Icindeki olan binadan dolayi da ceza odeyecek misim. Oneriniz nedir?

  Tebernüş Kireçci : İyi günler... Sorunuzu Cihangir Dönmez7e sorar mısınız?

  13 Ağustos 2010, Cuma 13:35:07
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , güneypark son durum , fisayd , asmalı evler , bahçekent konutları , mimarobada nerede daire alınır , noter onaysız satış sözleşmesi feshi , kurtköyde ev fiyatları , bahçeşehir musiad evleri , fiyapı esenyurt örnek mahallesi , tema park halkalı , kira nasil odenir , kurtköy sancaktepe , çaplı tasarruf vesikası nedir , tebernüş merter , kanarya kentsel dönüşüm ,