akıl sağlığı raporu geçerlilik tarihi - Hilal Bayram Cevapladı..

akıl sağlığı raporu geçerlilik tarihi


ismail yenel : mahallemizde yaşlı yaşlı teyzenin dairesi var bende bu daireyi almaya niyetlendim teyze 79 yaşında teyze daha önce bir arsa satmış kızları annemizin akıl sağlığı yerinde değil diye satışın iptali için annelerine dava açmışlar.mahkeme akıl sağlığı raporu istemiş teyzeden teyze akıl sağlığım yerindedir diye rapor almış.raporun veriliş tarihi 02.04.2012. bugün 24.11.2012 bu raporun geçerlilik tarihi nekadardır .veya kaç ay veya kaç yıl vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim .akıl sağlığım yerindedir raparu mahkemeye ulaşınca karşı tarafın açmı olduğu dava düşmüş teyze mahkemeyi kazanmış.

Hilal Bayram : sayın yenel, yeni bir rapor alınmasında fayda var.

24 Kasım 2012, Cumartesi 17:56:07

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , hisseli tapu ile kredi çekilir mi , basınköy sitesi florya , atm nevbahar , tebernüş kireççi gürpınar , emlak ticari kazanç , merkezi isitmadan bireysel isitmaya gecis , 5 yıl geçmeden satılan ev vergisi , emlak bankasi konutlari bizim kent beylik duzu , sıfır daire masrafları , fikirtepe yıkım tarihi , tapu harç bedelleri , ritim istanbul tebernüş , soyak olimpiyakent tapu rayic bedeli , maltepe kiptaş adatepe , senetli ev ,