akıl sağlığı raporu geçerlilik tarihi - Hilal Bayram Cevapladı..

akıl sağlığı raporu geçerlilik tarihi


ismail yenel : mahallemizde yaşlı yaşlı teyzenin dairesi var bende bu daireyi almaya niyetlendim teyze 79 yaşında teyze daha önce bir arsa satmış kızları annemizin akıl sağlığı yerinde değil diye satışın iptali için annelerine dava açmışlar.mahkeme akıl sağlığı raporu istemiş teyzeden teyze akıl sağlığım yerindedir diye rapor almış.raporun veriliş tarihi 02.04.2012. bugün 24.11.2012 bu raporun geçerlilik tarihi nekadardır .veya kaç ay veya kaç yıl vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim .akıl sağlığım yerindedir raparu mahkemeye ulaşınca karşı tarafın açmı olduğu dava düşmüş teyze mahkemeyi kazanmış.

Hilal Bayram : sayın yenel, yeni bir rapor alınmasında fayda var.

24 Kasım 2012, Cumartesi 17:56:07

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , bey 2023 , emınevım gebze , bahçeşehir akkoza , kentsel dönüşüm döküman , istanbulda konut yatırımı , gebze kadilli yatırım , istanbulda yatırımlık arsalar , alibeyköy kentsel dönüşüm projeleri , evlenmeden edinilen mal paylasilirni , ıspartakule bahçeşehir koleji , yabancılara satış , tapuda yanlış yazılan metrekare , bizim evler 6 , ev sahibi olmak isteyenler , yeşil yamaç sitesi ,