BAŞAKŞEHİR ALTINŞEHİR DE DÖNÜŞÜME NE ZAMAN BAŞLANACAK - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

BAŞAKŞEHİR ALTINŞEHİR DE DÖNÜŞÜME NE ZAMAN BAŞLANACAK


OYA ÇİĞDEM : Tebernüş Bey merhaba altınşehir şahintepe mahallesi çevre bakanlığı tarafından rezerv yapı alanı olarak ilan edildi elimize bir kağıt ulaştı Başakşehir belediyesi tarafından. 2.5 ay oldu halen bir açıklama gelmedi ne bakanlıktan ne belediyeden sizin bir bilginiz var mı? dönüşüme ne zaman başlarlar ? teşekkür ederim .

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. dün bir bugün iki... 2.5 ay bu işlerde bir şey değil... Daha çok yıllar alır.

22 Mart 2013, Cuma 22:47:12

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , tuğba rezidans , ınnovia 3 , çavuşbaşı 2b arazileri , istanbulda yatırım yapılacak yerler , konutta ralli , onaylanmayan konut kredisi tebernüş , kumburgazda imar , onurkent tapu , dumankaya ikon son durum , meklim sitesi , sizin nezdinizde , kayaşehir 19. bölge konutları , depo izinli arsa nedir , esenyurt daire fiyatları , arsa payının yeniden düzenlenmesi ,