Beşiktaş Ihlamurdere Caddesi - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

Beşiktaş Ihlamurdere Caddesi


şenay kızılca : Merhaba babamdan Beşiktaş Ihlamurdere caddesinde ev kaldı.Ben şuan Anadolu yakasında ikamet ediyorum ve Beşiktaşa dönmeyi düşünmüyorum Kentsel dönüşüm konusunda Ihlamurdere Caddesinin çok adı geçiyor.Satıp satmama konusunda kararsız kaldım.Siz ne dersiniz?Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Cevabınız için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. 1) Eviniz kaç metrekare? Ne veriyorlar? Aynı evi kiraya verecek olsanız aylık getirisi ne olur? Bunlar önemli detaylar... 2) Ihlamurdere'de mutlaka kentsel dönüşüm olur. Ama ne zaman olacağı belli olmaz... Hesabınızı kentsel dönüşüme göre yapmayın.

16 Aralık 2012, Pazar 18:55:11

Etiketler :beşiktaş kentsel dönüşüm , ıhlamurdere caddesi kentsel dönüşüm ,
Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , süleyman demirhan sha , alarko riva , trampa konut sorunu , tapuda bağ yeri olarak görünen yerler , tapulu yerimize hazine , innovia ara odemesiz , konut balonu , başakşehirde emlak konut yeni projeleri olacakmı , yatırım için ne alalım , iski uzun koruma , nereden daire almalı , silivri saray evleri , ağaoğlu maslak tebernüş , ev satın almak istiyorum , areon andanos residence ,