Beşiktaş Ihlamurdere Caddesi - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

Beşiktaş Ihlamurdere Caddesi


şenay kızılca : Merhaba babamdan Beşiktaş Ihlamurdere caddesinde ev kaldı.Ben şuan Anadolu yakasında ikamet ediyorum ve Beşiktaşa dönmeyi düşünmüyorum Kentsel dönüşüm konusunda Ihlamurdere Caddesinin çok adı geçiyor.Satıp satmama konusunda kararsız kaldım.Siz ne dersiniz?Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Cevabınız için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. 1) Eviniz kaç metrekare? Ne veriyorlar? Aynı evi kiraya verecek olsanız aylık getirisi ne olur? Bunlar önemli detaylar... 2) Ihlamurdere'de mutlaka kentsel dönüşüm olur. Ama ne zaman olacağı belli olmaz... Hesabınızı kentsel dönüşüme göre yapmayın.

16 Aralık 2012, Pazar 18:55:11

Etiketler :beşiktaş kentsel dönüşüm , ıhlamurdere caddesi kentsel dönüşüm ,
Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , kiptaş sefaköy , stüdyo daire tebernüş kireççi , tema istanbul fiyatları tebernüş , esenyurt evviva queen , üçay inşaat esenyurt , mimaroba ev fiyatları , vaditepe bahçeşehir satış ofisi , 2b beykoz , Tapuda aldığım dairenin adresi yazmıyor , viaport houses , nısh adalar zümrüt , toki 2014 artışı ne olacak , stüdyo daireler , andonas bodrum , oyakkent 3. etap ,