emlakçı kaporamı vermiyor - Hilal Bayram Cevapladı..

emlakçı kaporamı vermiyor


ali taşkın : merhaba hilal hanım bir daire almak için beylikdüzünde bir emlakcıyla görüştüm bir daire beğendim dairenin değeri komisyonla birlikte 180 bine anlaştık ben emlakcıya 5000 bin tl kapora verdim 40 bin tlm olduğunu söyledim banka 140 bin kredi vermezse evi alamayacağımı söyledim emlakcı da kesinlikle çıkarırım dedi bankaya benim adıma kredi başvurusu yaptı 127 bin kredi çıktı geri kalan 13 bin tl için ihtiyaç kredisi çekelm dedi ben olur dedim başvurdular bankaya 13 bin için onay alamadı ve ve 3 haftadır bekletip durdular biraz bekleyin farklı bankadan bakıyoruz falan satış sözleşmesindede 04042013 satışın bitmesi gerekiyor malesef işleri yalan dolan bende kaporamı geri istedim vermiyoruz dediler birde tehdit ettiler bende aramızda geçen telefon konuşma kayıtlarını çıkartıp söyledikleri yalanları mahkemeye sunsam nasıl bir yararı olur. cvp yazarsanız çok sevinirim zaten yıllardır çalışıp biriktirdiğim birkimimdi lütfen bir yol gösrerin teşekkürler

Hilal Bayram : kaporonuzu yasal yoldan talep edebilirsiniz. tehditlerle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunmalısınız.

13 Nisan 2013, Cumartesi 09:27:08

Etiketler :emlakcı kaporamı vermiyor ,
Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , akasya 2 , tapu proje uyumsuzluğu , tek evi olanın gelir vergisi , toki 21 etap , anadolu yakasında kira öder gibi ev , fi yapı beylikdüzü , toki tuzla konaşlı , eston kozyatağı , delta towers 3 , gültepe kentsel dönüşüm , ev kirasi azami zam oranlari , kayaşehir 23. bölge fiyatları , kapaklıda tarla prim yaparmı , mısırlı çorap fabrikası arsası , hisseli tarlaya ev yapmak ,