firma analiz ve risk raporu - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

firma analiz ve risk raporu


mert özkan : iyi günler Tebernüş Bey, 1453 maslak projesi, proje maliyetinin bir bankaya bloke edildiği bir proje midir, biliyor musunuz acaba ? bir diğer sorum ise vatandaş müteahit firmanın mali tablo ve finansal durumu hakkında nasıl bilgi alabilir ? firma hakkında risk raporunu veren yetkili bir kurum veya kuruluş var mıdır ?

Tebernüş Kireçci : İyi günler. 1) Ağaoğlu Maslak 1453 bir Emlak Konut GYO projesidir. Yani arsası Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin iştiraki Emlak Konut GYO'ya aitttir. Emlak Konut GYO ve TOKİ projelerinde aldığınız evin parası kurumun hesabında bloke edilir. 2) Mali tablolalrı alabilmeniz pek mümkün değil. Ama bankacılar ve faktoring şirketlerinden tanıdıklarınızdan durumu öğrenebilirsiniz. 3) Torunlar GYO Yönetim Kurulu Üyesi Emre Torun'un bu konuda güzel bir görüşü var. Görüşü şöyle: Konur satan şirketler halka açık olsun ya da olmasın bilançolarını internette yayınlamalı. Ev alacaklar şirketin bilançosuna bakmalı. 4) Firma risk raporu veren yetkili bir kuruluş şimdilik yok.

22 Ocak 2013, Salı 09:35:04

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , küçükyalı altıntepe kiralık daireler , daireyi iade etme , saglıkkent son durum , makromtek tuzla projesi , faizsiz konut projeleri , tebernüş yeşil koru , ardıçlı evler koku , müteahhit iskan almıyor ne yapmak lazım , ağaoğlu my town ıspartakule fiyat , Temkin insaat , şile toki evleri , çintemani projesi , vaditepe kiptaş yorumlar , kadıköy emsal değer , tapuda otopark şerhi ,