future park istanbul - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

future park istanbul


ayhan asker : Merhaba tebernüş bey. Ben daha once future park istanbul un ilerlememesinin sebebiyle ilgili şüphemi belirtmiştim ama sonradan anladımki hiper inşaat gayrimenkulle ilgili bir sıkıntı yokmuş tamamiyle esenyurtla ilgili imiş şu anda yapılan dairelerle ilgili bir ruhsat sıkıntısı yok esenyurttaki sıkıntı çözülmüş basın lansmanı yapıldı ve reklamları başladı proje oldukça kaliteli örnek daireleri vs. Ben yatırım amaçlı aldım ama hemen satmaktan vazgeçtim sizce bu bölgedeki talebi de gözü aldığınızda proje bittikten nekadar süre sonra %100 e yakın doluluk oranı sağlanır ?

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Daha inşaatı yeni başladı... Önce bir teslim edilsin sonrasına bakılır...

05 Haziran 2013, Çarşamba 17:32:53

Etiketler :future park istanbul ,
Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , tebernüş kızılpınar , ortak arsa paylaşımı , boğazköy tapu , konut önerileri , milli emlak sarıalan , SEYRANTEPE ARSA DEĞERLERİ , güzelyalı avm , mamak toki karakusunlar , dumankaya trend konutları , arsa emsal artış harcı , innovia suites yeşil gyo , miran yapı future park tebernüş , KÜÇÜK ARMUTLU kentsel dönüşüm , bahçetepe istanbul inşaatin durumu , tebernüş kireççi sulukule toki ,