güzelce güzelkent hukukçular sitesi - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

güzelce güzelkent hukukçular sitesi


elif çınar : Villanın bahçesi 20m2. 3 olimpik açık yüzme havuzu 2 çocuk havuzu 1 kapalı yüzme havuzu spa merkezi spor salonu marketi kasapı kuaförü kafeleri restaurantları vs. var.Site 24 saat kameralı güvenlik sistemiyle korunuyor.Aidat 200 tl buna spa merkezi ve kapalı yüzme havuzu dahil değil.440 dönüm araziye konumlandırılmış 980 villa var.Tek eksiği kapalı otoparkı yok.E5in hemen yanı başında yemyeşil bir site.Sonraki yıllarda en iyimser tabloyla metrobüsün B.çekmece'ye uzanacağını düşünürsek çok cazip gözüküyor.Ayrıca ben 08:00-17:00 Küçükçekmece'de çalışan biriyim bu da trafiği belki çok yoğun bi şekilde yaşamayacağım anlamına gelebilir.Sanırım burası kooperatif tarafından işletiliyor.Fakat 2 yıl sonra yönetim site sakinlerine devredilecekmiş.Site askeriye gibi havuzlara dışarıdan giriş kesinlikle yasak.Bizzat test ettim:)Kartlı sistemle havuza giriliyor.Yanında kartı olan biri yoksa havuza almıyorlar.Ayrıca havuzlarda herkes bone kullanmak zorunda çok katı bi güvenlik sistemleri var.Haftada 1 gün sitede gece düzenleniyor.Gerçekten ortam çok güzeldi.Başka nelere dikkat etmeliyim?

Tebernüş Kireçci : Dikkat edilecek her şeye gayet iyi dikkat etmişsiniz... Yapılaşma yoğunluğu az olduğuna göre kapalı otopark çok da önemli değil... Sizi zorlayacak tek nokta ulaşımdı... O da sorun olmadığına göre geriye kira çarpanı kalıyor...

30 Ağustos 2012, Perşembe 11:12:06

Etiketler :güzelce hukukçular sitesi , guzelce hukukcular sitesi yapim yili , guzelce guzelkent ,
Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , tebernüş tuzla , meşeli park sancaktepe , 3. havaalanı , toki karapınar , iskanı olmayan dükkan , yatırım nasıl yapsak , kat bahçesi emsal oranı , tebernüş kireççi arsa , yatırımlık arsalar nereden alınır , tapu harcı pişmanlık , şahintepe ve kanal istanbul , tebernüş bulut inşaat , apartman sakinleri hakları , toki para iadesi nasıl yapılır , yatırım amaçlı arsa ,