Hadımköy toki emlak konut projesi - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

Hadımköy toki emlak konut projesi


Hakan Odabaş : Tebernüş bey selamlar. Bizlere uzun süredir yardımcı oluyorsunuz teşekkürler. Bu hadımköy de toki ve emlak konut işbirliğiyle yapılacak 10 bin konutluk inşaata dikkat çekmişsiniz nerede yapılacak lokasyonu biliyormusunuz. Bu tarz haberleri sağlıklı takip edilecek yer neresi bahçekenti emlak konutu kaçırmışız. Tşkler Allah'a emanet.

Tebernüş Kireçci : Selam. Rica ederim. Öyle kaçırdığınız bir şey yok. Burayı ve Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut sitesi www.emlakkulisi.com'u takip edebilisiniz.

17 Eylül 2013, Salı 13:41:24

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , dairenin başkasına satılması , avrupa konutları topkapı tebernüş , tapu bilgilerinde değişiklik , T.E.K lehine , bahçeşehir ıspartakule , sazlıbosna projeleri , ıspartakule avrupa konutları , tebernüş kireççi arte verde , sari evler iskan sorunu , dap iski dava sonucu , milyonerler mahallesinin hikayesi , alaçatı villa fiyatları , kocamustafapaşa kentsel dönüşüm , esenyurt rüya yaşam evleri , carpe diem çekmeköy ,