"emlak konut başakşehir başvuru formu" Arama Sonuçları

yeni Tuzla projeleri hakkında

engin Mazlıy | 30 Ekim 2014 | 11:47 | Cevaplayan : Tebernüş Kireçci

iyi günler; Bu günlerde E5 karayoluna uzak bölgelerde yapılan konut inşaatlarında hızlı bir artış ve talep var.Ben tuzla bölgesinde E5 in alt kısmında bir siteden ev almayı düşünüyorum.Zamanla metro marmaray gibi ulaşım olanaklarında kısa surede tamamlanacağı düşünülürse bana cazip geliyor.Fiyat olarakda kartal civarında E5 hattına yakın sitelere oranla su an daha düşük fiyatlar var.Sizin bu konudaki görüşlerinizi öğrenebilir miyim? Bahsettiğim lokasyonda önerebileceğiniz bir inşaat veya bitmiş proje var mı acaba?

Tebernüş Kireçci : İyi günler. Buraya tıklayınız adresindeki yazımı okuyun. Verileri bu yazıya göre belirtin. Aklınıza takılan bir soru olursa İstanbul'un nöbetçi emlak editörü olarak buradayım.

226 Kişi Okudu | Cevabı Oku

anadolu yakasında mantıklı bir yatırım

halil ozan topcu | 30 Ekim 2014 | 11:42 | Cevaplayan : Tebernüş Kireçci

İyi günler tebernüş bey ben sizin metinizi talat astsubaydan aldım kendisiyle beraber çalışıyorum maltepe bende astsubay olarak görev yapmaktayım anadolu yakasında 150.000 tl lik 1+1 bir ev arıyorum nerden almamı önerirsiniz

Tebernüş Kireçci : İyi günler. Buraya tıklayınız adresindeki yazımı okuyun. Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut sitesi www.emlakkulisi.com'u yakından takip edin. Alım için acele etmeyin. Önce işin mantığını anlayın. Yatırım yapmak kolay iş.

269 Kişi Okudu | Cevabı Oku

Kayaşehirde 2015 de yeni sosyal konut projeleri olacakmı?

melek yıldız | 30 Ekim 2014 | 11:36 | Cevaplayan : Tebernüş Kireçci

Merhabalar Tebernüş bey ben şuanda kayaşehir de kiracı olarak ikamet etmekteyim.2015 yılında kayaşehir de sosyal konut projeleri olur mu dersiniz.? Çünkü epey uzun zamandır kayaşehir de artık evler pahalı satılmakta yani toki ev yapmıyor artık.Ev sahibi olmak istiyoruz.Ama bütçemiz dahilinde ancak sosyal konut projeleri olabilir.Emlak konut yada özel diğer yerler hesapladığımızda pahalıya geliyor. Cevabınız için Şimdiden teşekkür eder, İyi günler dilerim.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. Buraya tıklayınız adresini yakından takip edin. Yeni kampanya olursa bu platformda ve Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut sitesi www.emlakkulisi.com'da mutlaka gündeme gelir.

321 Kişi Okudu | Cevabı Oku

Acil/Kalekent projesi hakkinda

Selahattin Uyan | 29 Ekim 2014 | 18:37 | Cevaplayan : Tebernüş Kireçci

Merhaba tebernüs bey; Kalekent projesinde 1. etap güney cephede 1. kat 2+1 141 m2 brüt 100 m2 neti olan daire icin 375000 fiyat veriyorlar. 120000 pesinat verip gerisini kredi ile ödemeyi düsünüyoruz. Oturma amaçli düsünüyoruz fakat banka kredisini yüksek aldigimiz icin 3 yil icinde cektigimiz kredi faizinide düsünerek ev kendini öder mi alinabilir bir titarmidir? 2. alternatif yone beykentte yesilkent bloklarinda 15 yillik 3+1 150 m2 net daire 30000 tl sizce hangisini almak mantikli?

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Konut ve emlak yatırımı aceleyi sevmez. Öyle uçan, kaçan helikoptere ya da uçağa binip giden bir fırsat yok. Emlak yatırımının en temel kullarından birisi ağır hareket etmektir. Kalekent hemen teslim değil. Metrekare bazlı fiyatı ucuz değil. Alınabilir seviyelerde. 3 yılda çekeceğiniz konut kredisinden daha yüksek getiri sağlayacağına inanıyorsanız almayın zaten. Yeşilkent'teki evler Deprem Yönetmeliği'ne göre mi inşa edilmiş? Aynı evi kiraya verecek olursanız aylık getirisi 1.200 TL ve üzeri olur mu? Her zaman işin matematiği önemlidir. Buraya tıklayınız adresindeki yazımı okuyun. Önce işin temel mantığını anlayın. Ev almak da satmak da kolay iştir...

441 Kişi Okudu | Cevabı Oku

İstanbul'da Nereden Daire Alınır?

EsraUSLU | 29 Ekim 2014 | 15:41 | Cevaplayan : Tebernüş Kireçci

Öncelikle ilginiz ve samimi cevaplarınız için teşekkür ederim. İstanbul'a yeni taşındım, İstanbul'daki bölgeler ile iligli hiç bir fikrim yok. (birçok yeri daha hiç görme imkanım bile olmadı) Yatırım amaçlı max. 100 bin TL değerinde olabilecek şekilde 1+1 bakıyorum. Dediğim gibi hiç bilgim olmadığı için yanlış yapma ihtimalim çok büyük. Yeni başlayan ya da başlayacak projelerden almayı düşünüyorum. Bana bölge - proje bazında yardımcı olma şansınız var mı?

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Doğrudan öneride pek bulunmuyorum. Biz burada deyim yerindeyse herkese balık ikram etmek yerine "balık tutmayı" öğretiyoruz. Bilginin kötüsü olmaz. Hangi şehirden geldiğinizi bilmiyorum. İstanbul kurtlar sofrasıdır. Gözünüzü dört açın. Dikkatli olun. İyi bir emlak ve konut yatırımcısı olmak istiyorsanız Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut sitesi www.emlakkulisi.com'u yakından takip edin. Ayrıca Buraya tıklayınız adresindeki yazıları çok iyi okuyun ve anlayın. Çok faydasını görürsünüz.

745 Kişi Okudu | Cevabı Oku

bahçekent emlak konut kuralı satış

murat başpınar | 29 Ekim 2014 | 15:39 | Cevaplayan : Tebernüş Kireçci

abi kolay gelsin emlak konut kura yöntemi ile bahçekent emlak konutları isimli projesi başlamış sizce yatırım amaçlı kuraya girilebilirmi 2+1brüt 100 m2 net 78 m2 237.000 tl diye açıklamış kiraya versek kira getirisi sizce ne olur birde teslimler 30 ay sonra demiş şimdiden teşekkürler

Tebernüş Kireçci : Rica ederim. Metrekaresi 2 bin 370 TL. Daha ucuz olsa daha iyi olurdu Ama bu fiyatlardan da alınabilir.

380 Kişi Okudu | Cevabı Oku

Kitaplarınızı göndermeniz mümkün olabilir mi?

Hakan Kıyat | 28 Ekim 2014 | 22:14 | Cevaplayan : Tebernüş Kireçci

Sn.Tebernüş Kireçci, kısa bir süre önce "ömrüne 10 yıl katmışsın" dediğiniz okurunuzum. Ofisimin bulunduğu yerden konut kredisi ile ev aldım ve taşındım. Hayatımdan trafik sorununu tamamen çıkardım. Evden işe, işten eve ulaşım sürem 20 saniye (asansörle). Şimdi boşalttığım Çekmeköy'deki dairemi satıyorum, kaporamı aldım. Konut kredimi yapılandırırken aralık ayına 250 bin TL sı toplu ödeme koydurmuştum, daire satışından gelen paramla bu ödememi yaptıktan sonra elime kalan para ile arsa-arazi yatırımı arayışında olacağım. Tabi hemen kitaplarınızı okumak istiyorum. Baskısı tükenen ilk üç kitabınızı (Ah Şu Yurdum İnsanı, Gayrimenkulde Nasıl Para Kazanılır ve Emlak Yatırım Rehberi) bulamadım. Emlakta Mantık ise satılıyor. Sitenizde okurlarınıza gönderebileceğinizi yazıyorsunuz. Acaba bütün kitaplarınızı sizden ödemeli olarak edinmem mümkün müdür? İmzalı olabilir mi dersem şansımı çok mu fazla zorlamış olurum acaba? Şimdiden sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

Tebernüş Kireçci : İlk 3, hatta 4 kitabım bende de yok:)) Emlakta Mantık ve Emlakta Matematik'i göndertiyorum. Ücrete gerek yok. Okurlarıma hediye ediyorum. Hayatta herşey para demek değildir.

270 Kişi Okudu | Cevabı Oku

bahçekent emlak konut teslim tarihi

mustafa köroğlu | 27 Ekim 2014 | 19:03 | Cevaplayan : Tebernüş Kireçci

Emlakkonutun 2013 eylül ayında kura ile satışa çıkardığı bahçekent emlak konutları teslim tarihi belli mi? 24 AYDAN ÖNCE TESLİM EDİLEBİLİR Mİ? diğer Sorum ise emlakkonut yakın zamanda kuralı satış yapacak mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Tebernüş Kireçci : 24 aydan sonra teslim yapılması pek mümkün değil. Bildiğim kadarı ile Bahçekent bölgesinde etap etap konut satışa çıkarılacak. Ama hasılat paylaşımı yöntemiyle. Yani Emlak Konut GYO'ya ait arsalar hasılat paylaşımı ile ihale edilecek.

273 Kişi Okudu | Cevabı Oku

MERKEZ ZEKERİYAKÖY PROJE

Nalan Oğullar | 27 Ekim 2014 | 17:25 | Cevaplayan : Tebernüş Kireçci

Merhaba, Merkez Zekeriyaköy Projesinde 110 m2 2+1 çatı dublexleri 735-750 arasında olduğunu okudum. Uygun bi daireyi almayı planlıyorum.Bu projeyi nasıl değerlendiriyorsunuz. Asıl tereddütüm şu, halen Bağdat Caddesinde oturuyorum ve Zekeriyaköy benim için radikal bikararmı olur diye düşünüyorum. Projeler dışında Zekeriyaköy ü yaşam olarak nasıl buluyorsunuz. Değerlendirmelerinizi merakla bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. Bir projeyle ilgili sağlıklı bilgi edinmek istiyorsanız Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut sitesi www.emlakkulisi.com başvuru kaynağınız olsun. Buraya tıklayınız adresinde tüm detayları bulabilirsiniz. Proje keyifli. Oturmak için tercih edilebilir. Bugün için bu fiyatla yüksek prim vaat etmiyor. Ama zamanla mutlaka prim yapar. Bağdat Caddesi'ndeki dönüşüm tamamlandığında, Cadde sakinleri muhtemelen "Keşke bu dönüşüm olmasaydı" diyecekler. Binalar enine kalınlaşıyor. Boyuna uzuyor. Trafik açısından bugünler mumla aranacak. Lokasyonu uyuyorsa Zekeriyaköy İstanbul'da oturulabilecek en sağlıklı yerlerden birisi. Havası olağanüstü temiz. Yapılaşma yoğunluğu düşük. Doğaya yakın olmanın ayrı bir keyfi var. Ben çok istedim Zekeriyeköy'de oturmayı. Kafama göre ev bulamadım. Beğendiğim evlere gücüm yetmedi. Riva'da kafama göre bir ev buldum. Şişli'den taşındım. Sizinkinden biraz daha radikal karar... Doğaya yakın yaşamak zordur. Ama son derece keyiflidir. Hazırsanız hiç çekinmeyin.İlk başlarda biraz zorlanabilirsiniz. Cadde'deki mekanları ve alışveriş kolaylığını bulamayabilirsiniz. Ama ritmini yakaladığınızda ne kadar doğru yaptığınızı anlarsınız. Önemli olan sizin ve eşinizin işine, çocuklarınızın okuluna uyması. Yatırım açısından da uzun vadede getirisi Bağdat Caddesi'nden aşağı kalmaz.

301 Kişi Okudu | Cevabı Oku

Referans Bakırköy'de 1+0 home office

Barış Karatay | 27 Ekim 2014 | 11:45 | Cevaplayan : Tebernüş Kireçci

Merhaba, Bakırköy Referans?ta (46 m2 brüt - 30 m2 net) 1+0 home-office yatırımı yapmak istiyorum. 265.000 TL'ye satılan evin m2'si 5.700 TL'ye geliyor. Kira beklentim ise 1.250 TL. Sizce 1+0 prim yapar mı? Uzun vadeli bir yatırım düşünmekteyim. Sitenizi araştırdığımda ise Işıl Çağdaş Hanım'ın sorusunu gördüm. 1+1 73 m2 için Kasım 2013'te 450.000 TL demişler. Şu anda ise bahsedilen 1+1'in satış fiyatı yine aynı dolaylarda. Bu durum 1 yıl içinde sitenin prim yapmadığını mı gösterir? Sitede 1+1 ve 1+0?ların olduğu blok henüz tamamlanmamış olup, Aralık/2014 ?te tesliminin gerçekleştirileceği bilgisi verildi. Sayg.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. 265 bin TL'ye aldığınız evi 1.050 TL'nin üzerinde kiraya verdiğiniz sürece İstanbul ortalamasının üzerinde kira çarpanı ile yatırım yaptığınız anlamına gelir. 2013 kasım ayında satılan evle şimdi aynı fiyata satılan evin fiyatı aynı mı? Bunu iyi araştırın. referans Bakırköy ile ilgili son satış rakamlarını Buraya tıklayınız adresinde Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut sitesi www.emlakkulisi.com'dan okuyabilirsiniz.

414 Kişi Okudu | Cevabı Oku

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/tkcom/public_html/icerik/sag.php on line 89