kayacity & kanal istanbul - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

kayacity & kanal istanbul


H. Şükrü Yavuz : merhaba. Sitenizi emlak sektörünün tahtakalesi olarak görüyor ve takip ediyorum. Başakşehir 5 etapta kirada oturuyorum. Başakşehirde, kaya şehirde; bahçetepede fiyatlar uçmuş. Sitenizde ve platformda kayacity projesi var bölgeye ve inşaat vaatlerine göre fiyat iyi gibi. 114 mt tüm cephe peyzaja bakıyor kuzey. 8. kat 199 tl son fiyat 1 ay sonra 235 olacak diyorlar. Ne derseniz tebernuş bey alayımmı?. Bölgede gecekondular var.Projeyle beraber dönüşümde olacak diyorlar. birde kanal istanbul güzergahı ne zaman açıklanacak. Kayacity nin önünden geçme ihtimali var diyorlar. vede çevrede büyük yatırım ve dönüşüm yapılacak diyorlar sizce tüm bunlar doğrumudur. bu bölgede oturulurmu.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Öncelikle teşekkür ederim... Sitelerimizi Akmerkez, Kanyon ve İstinyepark gibi görseydiniz daha mutlu olurdum:))) 1) Metrekare bazlı fiyatı gayet mantıklı. 2) 1 ay sonra 235 bin TL olacak evin katı ve konumu aynı mı? 3) Proje satışa çıkalı 6-7 ay oldu. Satış rakamları iyi. Satıldıkça zam yapıyorlar. Ama 1 ayda yüzde 17'lik zam biraz fazla... Bir yerlerde yanlışlık vardır. 4) Projenin etrafına birden fazla makro proje yapılacak. Bu doğru. Bu konuda daha önceki yazılanları okuyun.

01 Mart 2013, Cuma 16:30:19

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , tarlaya imar gelirse , uludağ inşaat , ataşehir kentsel dönüşüm , idealist kent dukkan , tebernüç gümüşhane , tapusuz ev kira beyannamesi , hayattepe nasil , toki engelli evleri , iş gyo tuzla , kagithane gelecegi , tuzla rezidans , nef haliç 47 fiyat , tapu satis bedelini dusuk gosterme , home aves , depolu mesken nedir ,