facebook tapu masrafları - 19-04-2014

facebook tapu masrafları sonuçları

murat bayram : Metrhaba;Ben bir daire satın aldım.yarısı peşin yarısı ise şirkete aylık senet karşılığı ödeme yapmaktayım.Tapuda toplam 8500 tl harç çıkıyor.her 2 tarafından masrafını biz ödemek zorundaymışız. Sözleşmemde geçen ifade aynen şöyle: ''Satış bedeli tamamen alındığında ve tapu masrafları alıcı tarafından karşılandığında 30 iş günü içinde tapu satış işlemi yapmaya satıcı taahhüt etmiştir.'' Bu ifade sizce net mi.tapu masrafları derken açıkca alıcı ve satıcı diye belirtilmemiş.Saygılarımla.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

07 Aralık 2012, Cuma 17:10:58

Kaan Doğan : Sayın Tebernüş Kireçci,Öncelikle Emlak dünyası hakkında bizleri bilgilendiren bu güzel siteyi oluşturduğunuz için çok teşekkür ederim. Ben Ntowers projesinden 1+1 daire aldım. Almaz olaydım. Önce dairem B2 bloktaydı. İptal edileceğinin sinyallerini alınca B7 bloğa geçtim. Şimdi Facebook gibi sosyal medyada komşularımdan aldığım son bilgilere göre Normalde 2400-3000 civarı olan tapu masraflarına 5000TL gibi ISKI, Doğalgaz, Elektrik gibi hizmetlerin siteye alınması için gereken ücretleride bizlerden istiyorlarmış. Biz Ntowers sakinleri olarak buluşup sözleşmelerimizle birlikte hep beraber sizi ziyaret etmek istiyoruz. Bu konuda bir uzman olduğunuz için bize nasıl bir yol izleyebileceğimizi söyleyebilirsiniz belki. Facebookta açılan Ntowers grupları, sayfaları Özyurtlar tarafından kapatılıyor. Yardımınızı rica ediyoruz. Teşekkür ederim.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

11 Şubat 2012, Cumartesi 22:22:58

fatih bidik : merhaba tebernüş bey ,eroğlu dersine iyi çalışıyor galiba lounge 2de de seramik,parke seçimleri yapıldı harç,tapu ve abonelikler(herşey dahil sisteminde) için vekalet verme işlemleride bu haftasonu bitiyor,kaba inşaatın %85 bitmiş durumda lounge 2 ticaret merkezi gelecek ay subat sonu hizmete başlıyor.ayrıca hem facebook üzerinden hemde müşteri hizmetleri internet sayfasından müşterinlerin beklentileri ve soruları detaylı olarak olarak yanıtlanıyor bunlar güzel gelişmeler.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

27 Ocak 2012, Cuma 12:01:04

Mustafa Altıyaprak : Merhaba Tebernüş Bey, size mesaj yollamamam takip etmediğim anlamına gelmesin diyerek başlayayım, uykum kaçtı, zaten gece yatarken telefondan sizin mesajlarınızı takip ederken uyuyakalıyorum geceleri. Ev alırken verilerde emlakkulisi.com.tr adresinin geçmediğini söylediniz yine herzamanki gibi. Aklıma şöyle birşey geldi telefondan yazmak zor olacağı için bilgisayarı açtım); projelerden ev alanlara sizin isminiz verildiğinde özel bir indirim yapılsa, yada siz üyelik sistemine geçince üyeye özel bir indirim numarası veya kuponu verseniz. Bu indirim ahım şahım bişey olmayabilir tabikide. Ama 500-1000 tl gibi bir tapu harcı veya ona benzer birşey alınmayacağını bilmemiz sitenin ismini hemen aklımıza getirir. Burda sonuçta ücretsiz bir hizmet veriyorsunuz. Sizin isminizi söylememiz yada söylemememiz sizin bu hassasiyetinizi düşünmedikçe kimsenin aklına gelmez. Kaldı ki ev alma telaşası veya heyecanı ile de unutulabilir. Ama ev alırken 3'ün 5'in hesabını yapan bizler böyle bir indirim vb. birşey ile satış ofisine gidince ister istemez faydalanabilmek için sizden bahsederiz. Hatta Hz. Adem a.s'dan dolaylı yoldan akrabamız filan deriz ))) Sizde zaten mümkün oldukça her projenin tanıtım toplantılarına katılıyorsunuz. Herkesi çok yakından tanıyorsunuz. Buna benzer bir yaklaşım kurumsallık kazanan sitenizin isminin daha çok yayılmasına vesile olacaktır. Faiz oranları bugünkü seviyelerde kalırsa ve tek başına bir hükümetle yola devam edersek sizinle çok kişinin işi olacak ve çok kişiye yardımınız dokunacak. "Sizi daha yeni tanıyorum" diyenleri duydukça şaşırıyorum gerçekten. Daha yazacağım çok şey var aslında ama çok uzun oldu. Sizde inşallah bir gülücük atıp PEKİ demezsiniz )))))Birde komşularımız Facebook'taki Ntowers grubuna bekleriz.Hayırlı sabahlar...

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

20 Mayıs 2011, Cuma 03:31:16

S.K : Tebernüş Bey size bir türlü ulasamadım..Facebook dan yazdım ama son olarak burdan deniyorum..Bildiginiz parası hazır Kurucesme Arenadaki kayaların yeri ile ilgilenen sirket veya yatırımcılarınız var ise 125 milyon dolar da 3 günde tapu garantisi veriyoruz..Yetki belgemiz dahi var bana mailden ulasın lütfen..

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

02 Aralık 2010, Perşembe 14:22:09

Tüm sonuçlar için tıklayın

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , taşdelen park mesire evleri , tapuda toplam ne kadar oderim , fiyapı tebernüş , şişlide ev almak , yalova körfez arsa fiyatları , tebernüş aqua city , vadikent başakşehir , dumankaya dizayn , innovia 2 kat irtifakı , beykoz yeni konut projeleri , yenibosna zafer mh kentsel dönüsüm , kağıthane life evleri tebernüş , tapusuz 2b arazileri , park yaşam teslim , davutpaşa yakını satılık evler ,