kanal istanbul nereden geçiyor - 19-04-2014

kanal istanbul nereden geçiyor sonuçları

burhan kaya : Atatürk havalımanının yeni havalimanını yapıldıktan sonra kapanmasının ve ayamama deresinin yanına yeni bir yol yapılmasının (olimpiyat yolu) kanal istanbulun güzergahı ile ilgili muhtemel bir güzergah düşünmemizi sağlayabilir mi? şöyleki. Florya sahili İBB sosyal tesisleri ve atatürk havalimanının boşalttığı havalimanını takiben her taşkında bu hattaki bütün yapılar yıkılacak denilen ayamama dere yatağını takiben başakşehirin doğusundan doğruca ağaçlı. sadece bir fikr ne dersiniz tartışılır mı...

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

10 Şubat 2013, Pazar 13:57:25

Mihriban Tercan : Teberrüş Bey Merhabalar, Günlerdir internet sitelerinde ve sizin sitenizde araştırma yaptım. Kanal istanbul projesinin güzergâhı hakkında hâlâ kesin hükümler yok Sayın Başbakanımız geçen konuşmasında herşeyin tamamlandığını belirtmişti. Açıklama ne zaman yapılır,yılbaşına kadar en azından yapılma imkânı var mı? Teşekkürler.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. Haziran ayından beri resmi açıklamayı bekliyoruz. Buraya tıklayınız adresini yakından takip edin.

24 Kasım 2013, Pazar 14:03:15

edanur cosar : Kayacity residence dan ev almak istiyorum fakat soylenen kanal istanbul projesi burada olursa bogaz manzarali bir ev olacagi siz ne dersiniz? Devlet kamulastiriyoruz deyip yikabilir mi proje aciklandigi zaman? Neden etrafi dakilere gKayacity residence dan ev almak istiyorum fakat soylenen kanal istanbul projesi burada olursa bogaz manzarali bir ev olacagi siz ne dersiniz? Devlet kamulastiriyoruz deyip yikabilir mi proje aciklandigi zaman? Neden etrafi dakilere gore daha uygun satisa sunulmus? Etrafindaki gecekondular kesin yikilir mi? Fikrinizi en kisa surede yazarsaniz ev alma konusunu netlestirecegim. Tesekkurlerore daha uygun satisa sunulmus? Etrafindaki gecekondular kesin yikilir mi? Fikrinizi en kisa surede yazarsaniz ev alma konusunu netlestirecegim. Tesekkurler

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

23 Kasım 2013, Cumartesi 23:30:47

Murat Tunç : Merhaba, birkaç zamandır özellikle medya sayesinde Ispartakule'nin daha fazla prim yapacağı varsayımı üzerine bu bölgeyle ilgili çeşitli sitelerde ev araştırması yaptım, emlakçılarla görüştüm ve bunun neticesinde sıfır ve 2. el fiyatlarının çok yükseklerde seyrettiğini düşünüyorum, 1 sene içerisinde sanki inanılmaz bir değişim olmuş gibi fiyatları % 50 şişirmiş tüm emlak sahipleri, konut firmaları. Kanal İstanbul ve marmaray zırvalıkları sanki burayı dünyanın merkezi yapacakmış gibi herkesin dilinde papağan gibi aynı cümleler.. Daha Ispartakuleye ait çevre düzenlemesi bile olmayan sadece site içi peyzajı var diye saatlerce yol teperek TEM'e daha yeni yapılacak onlarca projeyle birlikte daha da kötü olacak bir güzergah'tan ev almak bana dünyanın en büyük saçmalığı geldiği için rotamı daha merkezi ve sosyal olabileceğim, yeşili doğası düzgün bir yere çevirmek istiyorum. Prim umurumda değil sadece yaşamak istiyorum, aklıma ilk gelen yerler Beykoz ve Beylerbeyi bölgesi oldu ve buralarda da ufak bir araştırma neticesinde 350-400.000 TL civarına boğaz manzaralı 140 m2 2. el 10 yıl civarı daireler bulmak mümkün, peyzajı boğaz manzarası gibi satan, insanları daha robotik hale getiren konutlardan daire almaktansa buralardan daire bakmak istiyorum, sizin önerilerinizi de dinlemek isterim. tşk.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

19 Kasım 2013, Salı 00:52:02

senay saray : Merhabalar Sayin Kireçci bizim çattalca çanakca koyunde 2180 metre kare arsamiz mevcut arsayi satip halkali atakentte 1+1 daire almak istiyoruz kanal istanbul projesi canakca koyunu etkilermi bekleyelimmi . Birde arsami yoksa daire alip kiraya vermekmi daha karli bir yatirim olur. Tesekkurler.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

17 Kasım 2013, Pazar 16:06:36

Tahir Kılçak : kolay gelsin Tebernüş Bey; Capris Gold ve İnnovia Suite Devremülk sistemiyle satışa sunulan 2 farklı otel işletmeciliği arasında seçim yapmak gerekirse 3.havaalanı yapıldıktan sonra LOKASYON anlamında hangisi sizin gözünüzde 1 adım önde sayılır?Şimdiden bizleri aydınlatmak adına harcadığınız zaman için tşk ederim..

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

15 Kasım 2013, Cuma 13:28:33

Tüm sonuçlar için tıklayın

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , 2b arazilerinin imar durumu , ağaoğlu veliefendi fiyat , uprise elite residence , tapuda toplam ne kadar oderim , senette tek imza olması , gokturk yesil sitesi , barter çekiyle ev , kargir ev kredisi , emlak ofisi açmak , çekmeköy prim potansiyelli site , arnavutköy taşolukta arsa , i.b.b sultangazi yayla mahallesi imar planı , fi towers , göçmen konutları satılık , sur yapı sultanbeyli arazisi ,