kayabaşı emlak konut - 24-04-2014

kayabaşı emlak konut sonuçları

İsmail Ekini : Merhaba, Emlak Konutun kayaşehirde yeni bir projesi mi vardır? Size sorulan sorularda böyle bir şeyler okudum. Bu projenin detaylarına nasıl ulaşabilirim. İnternetde aradım ancak bulamadım.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Bildiğim kadarıyla Emlak Konut GYO'nun doğrudan yapıp satacağı proje yok. Hasılat paylaşımı modeliylr şirkete ait arsa üzerinde yapılacak proje var. Detaylara Buraya tıklayınız adresinden ulaşabilirsiniz.

26 Şubat 2013, Salı 10:49:32

Zafer Yılmaz : Öncelikle bu konularda bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.kayabaşı gıda toptancılar sitesinden iş yeri satın almak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor nereye müracaat etmem gerekiyor.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

20 Ekim 2013, Pazar 20:29:05

Hulya polat : 01.10.2013 Salı günü saat 14:30' da 1. Oturumu yapılan "İstanbul Başakşehir Kayabaşı 3. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin Pazarlık - Açık Artırma bölümünü içeren 2.oturumu 08.10.2013 Salı günü saat: 14:30' da yapılacaktır. Ozur dılerım ben anlamıyorum bununanlamı yenıden konut satısımı var. Ben kacırdım cunku . Gercı bın konuta 25 bın muracaat olmus ama bu sefer kacırmazsam belkı olur. Tesekkur ederım . Iyı pazarlar.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

06 Ekim 2013, Pazar 12:22:16

Alp Aleren : Merhaba Tebernüş bey, Emlak konutun başakşehirde yaptığı ve kura yöntemiyle satışını gerçekleştirdiği evlerin önümüzdeki 2 sene içinde kazandırma olanağı olur mu? Kayabaşı bölgesi prim yapar mı sizce

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

15 Eylül 2013, Pazar 23:37:27

GÖKÇE ÖZEN : Tebernüs bey merhaba ; KAYABAŞI EMLAK KONUT BAHÇEŞEHİR EVLERİ sizce nasıl bir proje ? fiyat ve konum olarak avantajlımı ? düşüncelerinizi çok önemsiyoruz sizce yatırılan paramızın karsılıgını alabılırmıyız buna degıcek bır projemı konum ve fıyat olarak teşekkürler.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

07 Eylül 2013, Cumartesi 20:14:49

Taner Korkmaz : Merhaba Tebernüş Bey. Şu sıralar ev almak niyetindeyim. Lokasyon olarak seçimim Başakşehir.. Bugünlerde Emlak Konutun Kayabaşında yakınlarda satışa çıkaracağı 2700 konutluk projesine başakşehir bölgesinde sürekli ikamet etmem gerektiğinden neredeyse şartsız şekilde (fiyat, nitelik vesaire bakmaksızın..) başvurulara katılmak istiyorum. Başakşehir etaplardaki 90' lı, 2000' li yılların mimarisinde yaşlı ve eski konutların şuanki inanılmaz fiyatları hiç haketmediğine inandığım için bu etaplardan konut almaktan vazgeçtim. O yüzden kayabaşındaki toki & emlak konutun doğrudan yada gelir paylaşımlı yeni projelerini bekliyorum. Fiyatları uygun olmasa dahi.. Size sorum; biraz önce yayınlamış olduğunuz emlak konutlarının değerleme raporunda m2 fiyatlarının 1900-2000 gibi bir rakam ortaya çıkarmışlar. Bu fiyatlara makul görüyormusunuz? Hemen oturmaya ihtiyarcım yok. bir evim var. Yani projeden girip beklebilirim. Bu fiyatlar benim kafama yattı açıkçası. Çünkü Emlak Konutun örneğin Tuzlada ve Gebzede yapmış olduğu konutlar Tokinin yaptıklarından çok daha nitelikli.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

16 Ağustos 2013, Cuma 18:34:40

Tüm sonuçlar için tıklayın

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , innovia halkalı , 4.levent oto sanayi sitesi , esila kent tebernus , satılık müstakil villa kurtköy , sarıyer inova evleri satılık , silivri parkköy toki , avrupa konutları tem 2 fiyatlar , vera yonca avm , konutta kdv artışı , kentsel dönüşümde devlet desteği , askeriye toki buca , elite city atakent , yatırım yapmak istiyorum , bizimkiler yapı kooperatifi , dükkan yatırımı kurtköy ,