kayaşehir kiptaş - 20-04-2014

kayaşehir kiptaş sonuçları

zeynep korkmaz : merhaba ben esenlerde oturuyorum burda ev almak imkansız bir hale geldi fiyatlar çok yüksek o yüzden kayaşehir cebecide kiptaş ve tokinin birleşmiş olarak yeni çekilişsiz konutlar yapılacağını duydum doğruluk payı varmı acaba teşekkür ederim

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

27 Eylül 2012, Perşembe 02:01:10

Yakup Bayrak : Sayın Tebernüş bey, Yazılarınızı takip ediyorum ve bir konuda daha uzman görüşünüzü rica ediyorum. KİPTAŞ Kayabaşı sitesinde 3+1 Kuzey/Doğu cepheli dairem var ve m2 fiyatı 2400TL civarı. 2019 yılına kadar yapılması planlanan demiryolu, otoyollar ve dev projeler ve kentsel dönüşüm göz önüne alındığında daha Yüksek Prim açısından burada kalmamızı mı önerirsiniz yoksa Halkalı/Kayaşehir merkz/Bahçeşehir lokasyonunu mu önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

27 Ekim 2013, Pazar 09:12:06

Koral Can : Afedersiniz çok şey yazınca asıl yazmam gerekeni unutmuşum ben yatırım için alacağım elimizdeki para 150.000 civarı her geçen gün enflasyonla eriyor. .Yatırım için kayaşehir başakşehir çevresindeki( emlak gyo toki lansmanı yapılmamış projeler mi) yoksa bir anda ortaya çıkan bu proje mi(kiptaş) desem.. Teşekkürler..

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

23 Ekim 2013, Çarşamba 20:26:22

seyfettin güven : Merhaba, İstanbul Avrupa yakasından 140.000-150.000 TL civarında daire almayı düşünüyorum. Yoğunlaştığım bölge Beylikdüzü Yakuplu, Esenyurt Güzelyurt mahallesi, Hadımköy kiptaş ve tabiki sözleşme devir alarak Kayaşehir. Muhakkak işe, çocuğun okuluna yakın bölgeyi tercih etmelisin diyebilirsiniz. Bunun dışında sizce bu fiyat aralığında nereye yoğunlaşmalıyım. Teşekkür ederim.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. Buraya tıklayınız adresindeki yazımı okuyun. Aklınıza takılan bir nokta olursa buradayım.

11 Eylül 2013, Çarşamba 12:12:38

Demet Güneş : Merhabalar, Başakşehir 5. etapta kirada oturmaktayız, metronun aktifleşmesi ile ev fiyatlarında belirgin bir artış yaşandı (2+1 180.000 olan evler 240.000 den satılıyor (alıcısı olur mu bilmem). Başakşehir-Kayaşehir bölgesinden ev almak istiyoruz ancak 8-10 yıllık bir eve bu parayı vermektense Emlak konutun projesinden ev alsak mantıklı olur mu? Fiyatın ucuz olmadığından bahsetmişsiniz hal böyle olunca daha uygun fiyatlı bir proje bulmamız 1-2 yıl içinde muhtemel midir (toki kiptaş gibi mesela...) Bizim yerimizde olsanız ne yapardınız? Bu gibi durumlarda beklemek mi daha iyidir yoksa imkanları değerlendirmek mi? Fikirleriniz bizim için çok değerli, teşekkürler.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. 1-2 yıl içinde fiyatların ucuzlayacağını umuyorsanız beklenebilir. Ama işin aslı Türkiye'de konut fiyatlarının geriye gitmesi için siyasal istikrarın bozulması lazım. Başakişheir'in prim yapacağını bundan 6 yıl önce yazdım. Kimse ciddiye almadı:))) Buraya tıklayınız adresindeki yazımı okuyun. TOKİ ve KİPTAŞ bundan sonra ucuz konut satarsa süpriz olur.

10 Eylül 2013, Salı 12:09:03

Aydın Uysal : Merhaba Tebernüş Bey, benim sefaköy kiptaşta evim var, orayı satıp Tema İstanbul dan almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Bir de Kayaşehir 19. Bölge için ne düşüşnüyorsunuz? Teşekkürler..

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

05 Temmuz 2013, Cuma 21:26:34

Tüm sonuçlar için tıklayın

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , apartman masraflarına katılım , bilkent uydukent , bayramoglu eyüp , exper raporu sığınak , kartal hurriyet mah arsa emsal degeri , pendik anadolu 85 sitesi , beylikdüzü ev fiyatları prim yapar mı , proje yenileme alanı ne demektir , unkapanı kentsel dönüşüm , bahçeşehir rezev alanı , esen schmidt , tebernüş kireççi maslak 1453 , emlak spekülasyon , istanbul yatırımlık daire , tuzla orhanlidaki proje ,