oyakkent 3 etap - 20-04-2014

oyakkent 3 etap sonuçları

burak çolak : oyakkent 3 .etap ne zaman başlıyacak ,bir bilginiz varmı?????

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

01 Ekim 2012, Pazartesi 19:48:21

hüseyin çelik : tebernüş bey gördüğüm kadarıyla oyakkentin şantiyeleri kurulmuş hala bir haraket yok bilgi verirseniz sevinirim saygılar.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

17 Kasım 2013, Pazar 09:28:41

semra satkı : Merhabalar, Yaklaşık 5 aydır ev almaya çalışıyoruz ama bir türlü karar veremedik 270000 gibi bir paramız var ve tek şansımız var doğru nokta atışı yapmak istiyoruz hem oturum hem yatırım amacımız. Şu an Oyakkent1 de kiradayız.Seneklerimiz arasında 102m2 2+1 Bahçetepe, 105m2 2+1 blueboutique, 93m2 2+1 Dumankaya konsept halkalı ve son olarak 112m2 2+1 Oyakkent 1.etap. Bu konutlar arasında öne çıktığını dusundugunuz seçenek varmıdır. Oyak oldukça prim yaptı 5 senede bundan sonra bir artısı olur mu emin olamıyorum yoksa 2+1 ler içinde oldukça geniş kullanım alanına sahip. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler, İyi Çalışmalar.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Buraya tıklayınız adresindeki yazımı okuyun. Aklınıza takılan bir nokta olursa buradayım.

12 Eylül 2013, Perşembe 12:28:41

Kübra Akyol : Merhaba Tebernüş Bey. Oyakkent 3.Etap'ta yeni satışlara ne zaman başlayacak. Bu siteden ev almak istiyorum. 2 Seneyi aşkın ses seda yok. 16 Bin konutluk bir projeydi. Fakat bu hızda tamamlanması 20 seneyi bulacak herhalde.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

22 Temmuz 2013, Pazartesi 15:49:03

Mahmut AŞCI : ne zaman yapılacak.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

20 Mayıs 2013, Pazartesi 00:07:42

Meryem Güner : Merhabalar Tebernüş Bey, Sorularım şöyle: 1.Son 1 senedir basında çıkan (kaynağı çoğunlukla TOKİ olan) haberler e göre Avrupa yakası kuzeye doğru genişleyecek ve 1 milyon nüfuslu yeni bir şehir kurulacak.Bu şehrin sınırları da Kemerburgaz-Başakşehir (Kayaşehir)-Küçükçekmece ve Esenyurt olarak çiziliyor. Bu dörtgende Yenişehir için adreslenen yer tam olarak neresidir?Başakşehir 2.Etap ve Kayaşehir'in birleştirilmesi ve yukarıya doğru (Oyakkent-Onurkent ve kuzeyi)genişlemesi midir? Yoksa kendi içinde uydukentler mi planlanmaktadır? 2.Kayabaşı 60.000-65.000 konut olarak planlanıyor, yaklaşık 250.000 kişilik bir nüfus öngörülüyor, bunlar da TOKİ'nin yapacağı evler olacak. Bunun harici Emlak Konut bu bölgede hasılat paylaşımı ile özel şirketlere alan yaratacak mıdır? Yaratmayacak ise kalan büyük parça için nasıl ilerlenecek? 3.Kayaşehir 19.bölge 1'de bahsettiğim alanların tam olarak neresindedir? Kısa ve orta vadede hızlı gelişecek alanlardan biri midir? Burası Yenişehir projesinin neresinde yer almaktadır? 4.Kayaşehir 19'un çıkış fiyatlarının yüksek olması yakınlarında planlanan ticaret alanları mıdır?Bu bölge için m2'lerin kısa sürede bu kadar yükselmesi sağlıklı mıdır? Balon oluşma ihtimali var mıdır? İlginiz için şimdiden çok teşekkürler. Kolay gelsin.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. 1) Kuzey İstanbul projeleri Buraya tıklayınız adresinde yayınlandı. Detayları yukarıdaki adreste bulabilirsiniz. 2) Oradaki boş parsellerin etap etap dolması 3) Bölgede Emlak Konut GYO ihaleler yapıyor. TOKİ'nin paraya ihtiyacı oldukça arsaları Emlak Konut GYO'ya devrediyor. Emlak Konut GYO da hasılat paylaşımı ihalelerine çıkıyor. 4) TOKİ Kayaşehir 19. Bölge'nin birazdan videosu yayınlanacak... Editçr arkadaşlarıma söyledim. Hazırlıyorlar. Hızlı gelişir mi? Gelişimi devam eder...

09 Nisan 2013, Salı 23:07:57

Tüm sonuçlar için tıklayın

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , toki bahçetepe , emlak vergi beyannamesi , asfor evleri pendik , silivri arazi yatırımı , tarlabaşı turan caddesi , basakşehir emlak konutları fiyatları , özen city kurtköy , çekmeköy tebernüş , makrom tuzla , esenyurt durdurulan projeler , finanskent istanbul projesi , bahçelievler kentsel dönüşüm , halkalı ölçükent , vadeli arsa , iktisab değeri nedir ,