BAHÇETEPE PROJE - 17-04-2014

BAHÇETEPE PROJE sonuçları

ilyas ay : Merhaba, burada bahçetepe projesiyle ilgili sorulara verdiğiniz cevapları okudum. ben de 2+1 13. kat 208 bin TL ye bir adet aldım, henüz sözleşme imzalanmadı.Sözleşme konusunda da oldukça ilgisizler bu da ayrı bir konu Sizden ricam şu, bu tutarlarda önerebileceğiniz başka bölgeler veya projeler olabilir mi? Bu yaptığımız yatırım akıllıca mı? Anadolu yakasında oturan birisi olarak kayaşehir bana tabiri caizde dağın başı olarak geliyor, tamamen tavsiye üzerine girdik bu projeye, yol yakınken dönmeli miyim? bir de metrekare fiyatını nasıl hesaplıyorsunuz? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

08 Ocak 2013, Salı 00:03:01

Serdar Tuna : Çook hızlı cevaplarınız için teşekkürler..:) Başakşehir Bağdatı geçir mi? yazınızın üstünden bir kaç yıl geçti dediğiniz gibi olmaya başlamış gözlerimle gördüm:) Ben Beyoğlu Cihangirde yaşayan bir yatırımcı olarak hep uzak kaldığım bir bölge var orada Bahçetepe yeni Başlayacak Bulvar İst. lokasyonu.Bu bölge diğer Bahçeşehir bölgelerinden ayrı olarak üst segmentte projeler olacak bildiğiniz gibi.Size sorum bu bölge 2300-2500 mt kare fiyatları ile konutta oluşacak ileri tarihli arz fazlası içinde düşünülebilir mi?etrafında çok arsa var sanki birçok proje olabilir gibi bir durum söz konusu.Siz kira amaçlı değilde al sat amaçlı (projenin teslimi ile 4 sene diyelim)bahçeşehirin olimpiyat stadı çevresi bölgesine yatırım yaparmıydınız?

Tebernüş Kireçci : Rica ederim. Metrekaresi 2 bin 500 TL'nin altında fiyattan yapardım. Üstünü düşünürdüm... Arz fazlasından korkmayın. İstanbul'un yıllık 150 binden fazla konuta ihtiyacı var. Bu işlere ilgi duyuyorsunuz Buraya tıklayınız adresindeki haberlere göz atın.

20 Ekim 2013, Pazar 21:22:59

Ömer Amir : Başakşehir'de bir sağlık kampüsü yapılacaktı, bu projede son durum nedir, bir bilginiz varsa paylaşabilir misiniz? Birde bu proje nerede yapılacak acaba?

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

20 Ekim 2013, Pazar 12:07:13

Koral Can : Merhabalar Tebernüş Bey.3 yıldır her gün yorumlarınızı takip etmeye çalışıyorum. Bulvar İstanbul 2. kat gibi.kuzey cephe.Bahçetepe ye komşu.Fiyat 235.000 114 mt 2+1 ..Başakşehir metrokent kiptaş gibi yüksek prim potansiyeli olan bir yer gibi mi yoksa ayazma ayrı bir bölge olarak düşünmek mi lazım?Olimpiyat stadı çevresi çok boş 5 yıl sonra birçok proje teslim edildiğinde Halkalı projeleri bile bu bölge de oluşacak arz fazlalığını etkiler mi? Çok teşekkürler iyi bayramlar..

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

13 Ekim 2013, Pazar 20:21:21

ercan dönmez : merhaba tebernüş bey, 1+1 daire için bulvar istanbul mu? bahçetepe mi ? westside istabula yatırım mı karlı olur? tamamlandığındaki satış getirisi ve kira getirisi olarak karşılaştırabilirmisiniz acaba? teşekkürler

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

07 Ekim 2013, Pazartesi 00:54:09

Esma B. : Merhaba Tebernüş Bey. Doğma büyüme Bahçelievlerliyiz. Malum bahçelievler merkezde yeni bina projeleri yok. Buna karşın fiyatlar çok yüksek. Açıkçası giriş katta bir apartman dairesine 1600 tl kira vermek istemiyoruz artık. Maksimum 400 bin tl verebileceğimiz yüksek katlı, güvenlikli site arayışındayız. (Giriş kat fobisi :) ) Bahçelievler merkez el yakıyor malum.. Basın ekspres yoluna cephe bu fiyata ferah 3+1,4+1 projeler var mı? Olmadı Başakşehire bakıyoruz. Eski İstanbuldan da kopmak istemiyoruz. Tek arabamız var ve toplu taşıma ile kolay ulaşım bizim için önemli. Açık yüzme havuzu istemiyoruz. Muhafazakar bir aile olarak aşırı sosyal yaşam beklentimiz yok. Küçük çocuğumuz var. Anaokul yada okul olsa iyi olur site içinde/civarında.. Ispartakule Bizimevleri çok beğenmiştik ancak ulaşımla ilgili yorumlarınız sebebiyle vazgeçtik. Yatırımdan ziyade konforlu bir hayat için ev almayı düşünüyoruz. Yani "30 sene sonra çok para yapar alalım" gibi bir mantığımız yok. Hali hazırda bir yerlere kolay ulaşmak bu esnada da ferah,manzaralı,kaliteli bir eve sahip olmak istiyoruz. Başakşehirde çok sayıda proje var. Metrokent,Metropark,Oyakkent,Aşiyan,Hisar siteleri,Bahçetepe vs. Aklımız karıştı. Siz anlattığımız kriterlere göre nereleri önerirsiniz?

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

24 Temmuz 2013, Çarşamba 11:47:32

Tüm sonuçlar için tıklayın

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , kentsel donusumde cogunluk disinda kalanlarlarin haklari , bodrum kata tapu veriliyormu , evostar teslim tebernus , innovia 4 evleri , çekmeköy siteleri , kubist park nasil bir residence , tebernüş kireççi merkez zekeriyaköy , istanbulda nereden arsa alınır , sultanbeyli tebernüş , kiptaş ömerli evleri , ev mi dükkan mı almalı , ortak arsa paylaşımı , ödenemeyen toki evleri , karasu daire fiyatları , rami toptancılar hali ,