gölşehir - 24-04-2014

gölşehir sonuçları

Adnan Süzer : Tebernüş Bey. Gölşehir Evleri oldukça sağlam ve perde betondur. Aylık aidatın biraz yüksek olduğunu duymuştum. 1300 daireden fazla ve oldukça boş ev var. Eğer Beylikdüzü-Hadımköy Metrobüs hattı yapılırsa çok iyi prim yapar ancak o bölgenin yolu birkaç ay önce yeniden yapıldı ve bu durum uzun bir süre daha metrobüs hattı yapılmayacağı anlamına gelir. Ayrıca Metrobüsün Beylikdüzüne gelmesiyle zaten mevcut primi yaptı. Özcan Bey'in bir de Göl Şehir Evlerinden 1 km uzaktaki Pelican Hill projesindeki dairelere bakmasını öneririm. Proje yarım kaldığı için mevcut daireler oldukça avantajlı rakamlara gidiyor. 160.000 tl civarı olduğunu duymuştum. Kira konusunda da özellikle Fatih Üniversitesi öğrencileri için kiralama durumu olabilir. Ayrıca yanında Serdar Bilgili'nin West Blocks projesi var. Teşekkürler. İyi çalışmalar.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

24 Mayıs 2013, Cuma 18:08:58

özcan yeşil : Merhaba Tebernüş Bey. Tüyaba giderken Hadımköy yoluna girdikten 4 km sonra Gölşehir evleri var. Fiyat olarak emsallerine göre uygun. Bence fiyat olarak hakettiği değerde değil. Yatırımlık olarak tavsiye eder misiniz ? Gölşehir'in prim yapması için hang dinamiklere ihtiyacı var ?

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

24 Mayıs 2013, Cuma 00:50:20

Mehtap Akın : Cevabınız için teşekkür ederim Tebernüş Bey, 3+1 aidatı 120 TL. Daha önce yönetim Baltaş'ta iken sitede oturanlar devralmış 1 yıl önce. Ben de açıkçası başka birşeyler mi var bilemediğimiz diye sormak istedim. Pelican Hill'in yanında hemen. İyi akşamlar..

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

23 Ağustos 2012, Perşembe 21:14:47

Mehtap Akın : Merhaba Tebernüş Bey, Tüyap'ın arka tarafında Gölşehir evlerinde bir daire baktım bugün oturum için. O bölgeyi biliyormusunuz bilemiyorum ama 134 metrekare 152 bin TL 11. kat deniz ve göl manzaralı, kuzey güney cepheli. Jet Fadıl depremden önce başlamış fakat benim baktığım blok Baltaş isimli bir şirket 2005te temelini atıp 2007'de tamamlamış. Kira getirisi 700 TL bu fiyat o bölge ve site için nasıldır? Prim potansiyeli düşük müdür?

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

23 Ağustos 2012, Perşembe 20:20:52

fürüzan apakduman : merhaba tebernüş bey,daha öncede size yazmıştım.Hadımköydeki gölşehir evleri hakkında ne düşünüyorsunuz?3+1 140 m 110 bin civarı evler var.ben şehir dışında olduğum için önümüzdeki hafta bakma imkanım olacak.size sorum o bölge gelişecek bir bölge mi?fiyatı iyimi?işim o bölgede ama bölge biraz sakin sanırım.teşekkürler.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

21 Ocak 2011, Cuma 20:16:00

Tüm sonuçlar için tıklayın

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , innovia halkalı , 4.levent oto sanayi sitesi , esila kent tebernus , satılık müstakil villa kurtköy , sarıyer inova evleri satılık , silivri parkköy toki , avrupa konutları tem 2 fiyatlar , vera yonca avm , konutta kdv artışı , kentsel dönüşümde devlet desteği , askeriye toki buca , elite city atakent , yatırım yapmak istiyorum , bizimkiler yapı kooperatifi , dükkan yatırımı kurtköy ,