istanbulda ev nereden alınır - 25-04-2014

istanbulda ev nereden alınır sonuçları

CANDAN ÖZER : Merhaba Tebernüş Bey. İstanbul'da Avrupa veya Asya Kıtasından yatırım amaçlı, ileride prim yapabilecek bir bölgeden 1+1 ev almak istiyorum.Bu konuda ne önerirsiniz? Nereden ev almalıyım?

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

01 Şubat 2013, Cuma 15:47:33

Melike KAVRAZ : İyi günler Tebernüş bey.65000 tl kadar peşinatla yatırımlık bir şeyler yapmak istiyoruz ancak istanbulda evler çok pahalı. Eyüp tarafında 120 bin tl ye 70 m2 olan evler genelde giriş katı.böyle bir ev alıp ( el borçlaıyla) 500 tl Ye kiraya vermek mi? yoksa Adapazarı Karasu tarafında aynı daireyi 65000 tl ye alıp yazlık olarak da kullanmak mı ? daha mantıklı bir yatırım sizce. Adapazarının 3. köprüyle daha da değerleneceği söyleniyor ,bu konuyla ilgili fikrinizi paylaşırsanız sevinirim.( 5 yıllık bi vadeyi düşünürsek)

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

04 Kasım 2013, Pazartesi 11:06:54

Cetin Bayram : Merhaba Nakitte 150 liram var.İstanbulda yada yalovada yatırımlık arsa yada ev almak istiyorum kira getirisi olan.Nereden alabilirim, ve sizin öneriniz ne olur arsa mı ev mi? Arsa alsam 1 yada 2 yıl beklerim değerinin artması için...Bu işlerden çok anlamıyorum açıkçası ...Arnavutköy sizce yatırım yapmaya uygun mudur? çok teşekkürler şimdiden.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. Anladığım kadarıyla yolun çok başındasınız... Buraya tıklayınız adresindeki yazılarımı uzun uzun okuyun. Aklınıza takılan bir nokta olursa buradayım...

13 Ekim 2013, Pazar 00:46:45

Çetmen Bayram : Merhaba Nakitte 150 liram var.İstanbulda yatırımlık arsa yada ev almak istiyorum kira getirisi olan.Nereden alabilirim, ve sizin öneriniz ne olur arsa mı ev mi? 150 lira 20 ,30 daha yükseltilebilir.. Arsa alsam 1 yada 2 yıl beklerim değerinin artması için...Arnavutköy sizce yatırım yapmaya uygun mudur? çok teşekkürler şimdiden...

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. Buraya tıklayınız adresindeki yazımı okuyun. Aklınıza takılan bir şey olursa buradayım.

21 Eylül 2013, Cumartesi 14:43:19

Yildirim Yavuz : Merhaba Tebernüs bey, Almanyada gurbet elde zor sartlarda biriktirdigimiz parayla ileriye dönük bize büyük prim yapacak tarla veya arsa almak istiyorum.Bu zamana kadar hic biryere sahip olamadim.Cocuklarim icin birseyler yapmak istiyorum,cok ama cokta korkuyorum ölü bir yatirim yapmiyayim diye.ileriye yönelik degerine deger katacak yer alirsam nerden ve kac liradan almaliyim.catalca olabilirmi olursa neresinden? Veya baska nereden olabilir.Siz olsaniz nerden alisiniz. Tesekkür ederim.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ediyorum. Endişelerinizi anlıyorum. Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız parayı çok zor kazanıyor. Ama gelip Türkiye'de ve İstanbul'da paralarını çarçur ediyor... Buna çok üzülüyorum. Size şunlrı söyleyebilirim: 1) Çorlu, Çerkezköy ve Silivri'de metrekaresi ucuz ve geniş arazilere yönelin. Önceliğiniz bu olsun. 2) Buraya tıklayınız adresindeki yazıları uzun uzun okuyun. 3) Arsayı almadan önce aynı lokasyonda arsa satacakmış gibi araştırma yapın. Yani ucuza almaya çalışın. Eminim yurtdışından aradığınızı gören emlakçılar size yüksek fiyattan satmak isteyecektir. Bu konuda oyuna gelmeyin. Gözünüzü dört açın.

02 Nisan 2013, Salı 12:46:51

ayten turnacıgıl : aylık 1500 tl kira veriyorum istanbulda cok kalmıyacagım 2-3 sene sonra guneye yerlesecegım o arada odedıgım para bosa gıdıyor prim yapacak bir yerden en fazla 350-400 cıvarı bir ev almak ıstıyorum ama o arada evin gercekten prim yapması lazım dağ taş ev dolu nereden ev almalıyım

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

25 Mart 2013, Pazartesi 16:30:09

Tüm sonuçlar için tıklayın

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , silivri çayırdere köyü tapuları , innovia sözleşme feshi , halkalı katı atık aktarma merkezi , esenyurttun pirim yapan mahalleleri , ikitelli atatürk mahallesi projeleri , yabancıların mülk alımı , hacizli eve aile konutu şerhi konulması , şerifalide palmiye sitesinde , çekmeköy konut yatırımı , 5000 tl ile yatırım , çiftiz biz , Dairenin metrekare hesabı , silivri kurfallı köyü , tünel kalıp dezavantajları , dap yapı tebernüş ,