kentsel dönüşüm küçükköy - 23-04-2014

kentsel dönüşüm küçükköy sonuçları

Orhan Çelenk : Kiptaş'ın Gaziosmanpaşa - Küçükköy projesiyle ilgili bir gelişme var mı ya da yakın zamanda olacak mıdır? Bu projenin Avrupa Konutları TEM in yanında ek 7 blok yapılmasıyla alakası var mı? Ya da Kiptaş'ın eski genel merkezine projelendirilen TRT merkez binası, avm ve konut projesinin Küçükköy projesiyle alakası var mıdır?

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

14 Şubat 2011, Pazartesi 14:05:14

elif ozan : Merhaba Tebernüş Bey Ankara Mamaktan arsa almayı düşünüyoruz orda kentsel dönüşüm projesi var .İnternetten oranının kensel dönüşüm projesine bakınca bizim almayı düşündüğümüz ada pasel numarasının park olarak planlandığı gördük.Bu arsadan vazmı geçmeliyiz yoksa devet arsa karşılığında bize daire vericekmidir ne olur yardım edin .iyi çalışmalar.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

27 Kasım 2013, Çarşamba 11:26:11

Yasemin Çelik : Merhaba , şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkürlerimi sunarım. Ben 2011 yılında Karayolları Mahallesinden bir ev satın aldım.1+1 daire 72 m2.Kredi kullanarak aldım evi 2 yıl kredi ödemem bulunmaktadır.Belediyeyi aradığımda sokağımızın riskli alan ilan edildiğini söylediler.Bina 1.5 yıllık. Kentsel dönüşüme girmesi yüzünden tereddüt içinde kaldık.Bulunduğumuz yerden ev vereceğini söylüyorlar fakat Lüks projeler yapılacağını öğrenmiş bulunmaktayım hiç bir fark ödemeden aynı metrekarede aynı katta daire verilceğini söylediler bu doğru mu sizce ? en önemlisi zararda mıyım?

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

26 Kasım 2013, Salı 13:40:03

GOP

Ceren Yıldız : Merhaba Tebernüş Bey, uzun zamandır yazılarınızı takip ediyorum ve kafama takılan bşr konuyu size danışmak istedim.Gaziosmanpaşa'daki projelerle ilgileniyoruz. Gaziosmanpaşa'ya kentsel dönüşüm nedeniyle büyük bir arzın geleceğinden ve dolayısıyla fiyatların yatay seyre geçeceğinden hatta beklememiz gerektiğinden bahsediyorsunuz. Baktığım zaman Halkalı tarafından da çok fazla arz oldu ancak belirli projeler yatay seyre geçmedi ve diğerlerine göre önde kalarak prim yapmaya devam etti. Aynı şey GOP için de geçerli olmayacak mı? Teşekkür ederim.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

26 Kasım 2013, Salı 11:29:51

Hasan Yılmaz : Merhaba Tebernüş Bey, Ben3+1 bir daire almak istiyorum biraz araştırma yaptım. Yıldızpark Modern evlernden 3+1 daire almak istiyorum 150m2 brüt fiyatı ise 470.000TL, Avrupa Konutları Tem2 800.000TL, Eyüp Park 650.000TL. Yıldızpark daha mantıklı geldi sadece fiyatından dolayı değil, bu bölge yeni yapılanma olduğu için güzel ve planlı projeler gerçeklişiyor ayrıca tam karşısında Vialand var. Yakın zamanda Vialandın oraya Projede var olan 5 yıldızlı Otel de yapılacakmış. Benim Merak ettiğim bu fiyatlardan daireyi alırsam Kar edebilirmiyim? Gerçi amacım oturmak ama oda önemli tabii. Teşekkür ederim.

Tebernüş Kireçci : Cevabı görmek için tıklayın

25 Kasım 2013, Pazartesi 18:06:23

ömer faruk aydın : Merhabalar.Konak güney ve imariye mahallesinde iki küçük arsa diyebileceğim üzerind ekonomik değeri olmayan gayrimenkullerim var.İstanbul da ikamet ettiğim içinKonak belediye sitesinden kentsel dönüşümü takip etmeye çalışıyorum. Fakat net bir süreç göremedim.Bilgilerinizi bekliyorum

Serdar Dağıstan : Cevabı görmek için tıklayın

23 Kasım 2013, Cumartesi 13:15:11

Tüm sonuçlar için tıklayın

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , tebernüş tuzla , meşeli park sancaktepe , 3. havaalanı , toki karapınar , iskanı olmayan dükkan , yatırım nasıl yapsak , kat bahçesi emsal oranı , tebernüş kireççi arsa , yatırımlık arsalar nereden alınır , tapu harcı pişmanlık , şahintepe ve kanal istanbul , tebernüş bulut inşaat , apartman sakinleri hakları , toki para iadesi nasıl yapılır , yatırım amaçlı arsa ,