avcılar tahtakale mahallesi kentsel dönüşümü - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

avcılar tahtakale mahallesi kentsel dönüşümü


necip çiçek : selam tahtabakale mahallesinde kentsel dönüşüm nezaman başlayacak başlarsa istanbul fikirtepede olduğu gibi insanların hakkı verilirmi örneğin 5 kardeş var 5 katlı bina yapılmış daireye daire mi verilir binaların çoğu 1999 dan önce yapılmış dask sigortaları bile yapılıyor. Madur edilirmiyiz açıkçası büyük endişeler var cevaplarsanız sevinirim.

Tebernüş Kireçci : Selam. O lokasyon dönüşüm açısından öncelikli... Ama ne zaman başlanacağı noktasında bir şey söylemek doğru olmaz... Kentsel dönüşüm projelerinin kimseyi mağdur etmemesi gerekiyor. İnsanları mağdur eden bir kentsel dönüşüm projesi başarıya ulaşmaz...

17 Mart 2012, Cumartesi 02:40:00

Etiketler :TAHTAKALE MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ , istanbul avcılar tahtakale dönüşüm ,
Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , ıspartakulede yeni projeler , meritlife kent , halkalı evore evleri , kozapark residence , silivri değirmenköy satılık arazi , toprak tapulu daire kredi , ankarada yatırımlık ev , ucar grup migros arkasi yeni proje , soyak hadımköy , ev tesliminde nelere dikkat edilmeli , innovia park , avrupa konutları cendere projesi , sancaktepe yenidoğan iskan , elif banu caliskan , körfezkent 2.etap ,