avcılar tahtakale mahallesi kentsel dönüşümü - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

avcılar tahtakale mahallesi kentsel dönüşümü


necip çiçek : selam tahtabakale mahallesinde kentsel dönüşüm nezaman başlayacak başlarsa istanbul fikirtepede olduğu gibi insanların hakkı verilirmi örneğin 5 kardeş var 5 katlı bina yapılmış daireye daire mi verilir binaların çoğu 1999 dan önce yapılmış dask sigortaları bile yapılıyor. Madur edilirmiyiz açıkçası büyük endişeler var cevaplarsanız sevinirim.

Tebernüş Kireçci : Selam. O lokasyon dönüşüm açısından öncelikli... Ama ne zaman başlanacağı noktasında bir şey söylemek doğru olmaz... Kentsel dönüşüm projelerinin kimseyi mağdur etmemesi gerekiyor. İnsanları mağdur eden bir kentsel dönüşüm projesi başarıya ulaşmaz...

17 Mart 2012, Cumartesi 02:40:00

Etiketler :TAHTAKALE MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ , istanbul avcılar tahtakale dönüşüm ,
Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , hadımköy arsa imar durumu , sizin nezdinizde nedir , saadetdere kiptaş , daire alırken hangi cephe , eston şehir tmsf , bulut inşaat esenyurt queen , dükkan nasıl alınır , taks kaks emsal nedir , karot değeri , kiptaş seyrantepe , gayrimenkul satış vaadi sözleşmesinin feshi , velimeşe , merter ailesi beykoz , şamlar mevki arsalar , nezdinizde ,