Kiptaş Bahçeşehir - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

Kiptaş Bahçeşehir


Taner Kormaz : Merhaba. Kiptaş Bahçeşehir'de 2009'dan beri 5000 konut satışa çıkaracakTI. Geçenlerde bu arsaların satışı yapıldı. Bu durumda bu 5000 konut gelir paylaşımlı olarak özel şirketler ortaklığında mı yapılacak? yoksa kiptaş tarafından direk mi yapılıp satılacak? Diğer durumda İsmet Yıldırım'ın geçen sene dediği gibi m2 2000 liranın altında konut satacaklarını hiç zannetmiyorum. Bahçeşehir'de sosyal konut sahibi hayalleri suya düştü öyleyse. İş yine ranta döküldü yani o zmn.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Henüz onaylanmadı. Onaylanınca detayları anlatacağım.

13 Temmuz 2013, Cumartesi 11:27:09

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , esenyurt fiyapı konutları , toki samsun canik 2.etap , validesuyu konutları beylikdüzü , esenkent fiyaka evleri , rezıdans kıraya vermek , bayrampaşa cezaevi arsası , kuzeye bakan ev , ibb esenyurt , istimlaklı arsalar la ilgili söylemler , evka 3 izmir , kelebekler vadisi bahçeşehir , ntowers iskan , başakşehir şahintepe kentsel dönüşüm , acar istanbul , itower tebernüş ,