Oyakkent - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

Oyakkent


Recep Kıran : Merhaba. Oyakkent'te yeni etapların yapılıp yapılmayacağı yada yapılacaksa ne zaman başlanacağı konusunda bilgi verebilir misiniz? Yaklaşık 2 yıldır proje tadilatta veya sene sonu başlıyor gibi bilgiler gelmekle beraber henüz hiç bir gelişme yok. İlk 2 etabı %100 doluluğa ulaşan Oyakkent projesinin akıbeti sizce ne olur? Oyak İnşaat yetkililerini daha önceki yazılarınızda Emlak Kulisi TV programınıza çıkartacağınızı söylemiştiniz. Yakın zamanda böyle bir program yapacak mısınız? İyi çalışmalar.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. 1) Yakın zamanda yapmayacağım... Uzak zamanda da yapmayı düşünmüyorum Televizyon programları çok zamanımı alıyor ve beni verimsizleştiriyor... Oğuz Bey katılacaktı... Arada kaynadı. 2) Oyakkent'te yeni etap satışa çıkacak. Oyak kurumsal bir şirket... Bu açıdan piyasa şirketleri gibi hızlı hareket etmesini beklemeyin... Yasal süreç ne zaman tamamlanırsa o zaman satışa çıkar...

19 Mart 2013, Salı 14:40:08

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , w bahçe projesi , maltepe fındıklıya yatırım yapılır mı , kayabasi yeni kuraya cikacak toki evleri , toki kayabaşı başvuruları 2013 , sarı evler iski , karasu tarla fiyatları , kiptaş vadi tepe , toki adana gürselpaşa toki evleri , toki 2014 indirim kampanyasi , apartmana isim verilmesi , tebernüş kireççi new ada , mng proje tebernüş , marmara evleri 3 tebernüş , istanbul deprem haritası , tek lehine irtifak hakkı ,