Oyakkent - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

Oyakkent


Recep Kıran : Merhaba. Oyakkent'te yeni etapların yapılıp yapılmayacağı yada yapılacaksa ne zaman başlanacağı konusunda bilgi verebilir misiniz? Yaklaşık 2 yıldır proje tadilatta veya sene sonu başlıyor gibi bilgiler gelmekle beraber henüz hiç bir gelişme yok. İlk 2 etabı %100 doluluğa ulaşan Oyakkent projesinin akıbeti sizce ne olur? Oyak İnşaat yetkililerini daha önceki yazılarınızda Emlak Kulisi TV programınıza çıkartacağınızı söylemiştiniz. Yakın zamanda böyle bir program yapacak mısınız? İyi çalışmalar.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. 1) Yakın zamanda yapmayacağım... Uzak zamanda da yapmayı düşünmüyorum Televizyon programları çok zamanımı alıyor ve beni verimsizleştiriyor... Oğuz Bey katılacaktı... Arada kaynadı. 2) Oyakkent'te yeni etap satışa çıkacak. Oyak kurumsal bir şirket... Bu açıdan piyasa şirketleri gibi hızlı hareket etmesini beklemeyin... Yasal süreç ne zaman tamamlanırsa o zaman satışa çıkar...

19 Mart 2013, Salı 14:40:08

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , bahçeye kamelya yapmak , ofton inşaat yeni proje , esenyurtda babıl kulelerınden , protesto olmayan senet , dumankaya lobi , ispartakule istasyonu , marmaray , ataköy 4. kısım kentsel dönüşüm , fesleğen turizm , mımofınanz hakkında bilgi , nurol park projesi , taksitli ticari kredi erken ödeme , saylan inşaat esenyurt , krediyle ev aldım satabilirmiyim , yeşilköyden ev almak ,