Merhaba tebernüs bey,bir arkadas celaliye ve kamiloba hakkinda a - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

Merhaba tebernüs bey,bir arkadas celaliye ve kamiloba hakkinda a


Ismail öcal : Merhaba tebernüs bey,bir arkadas celaliye ve kamiloba hakkinda arazi icin bilgi edinmek istmisti,sizde Ahmediye yapilacak saglikkent hayata gecer ise bölgenin önü acik diye yazmissiniz.Allahinizi severseniz Türkiyede her ay yeni bir projemi ciziliyor Ahmediyeyide ilk defa duyuyorum simdiye kadar celaliye ve baska yerleri duydum ama ilk defa Ahmediye bu nasil bir ülke saygilarimla.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Aynen öyle... Köy köy dolaşıyor sağlıkkent... Şimdilik Ahmediye'de...

12 Aralık 2010, Pazar 17:26:16

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , bağcılar kentsel dönüşüm projesi , esenyurt innovia 3 , daire içindeki eksiklikler , avrupa yakası muhafazakar konut , tebernüş sancaktepe , garanti koza esenyurt , arsa ölçümü nasıl yapılır , haramidere sanayi sitesi tavsiye , gazeteciler sitesi akatlar satilik , adana toki başvuru , kentsel dönüşüm kat karşılığı sözleşme , gaziemir sarnıç park evleri , kayabaşı bayramtepe , iskansız bina , istanbul civarlarında ,