daire fiyatları - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

daire fiyatları


mehmet selim : tebernüş bey merhaba .sitenizi düzenli takip ediyorum daha öncceki yorumlarınız da döviz -faiz krizinde fiyatların yatay seyretceğinizi belirtiyosunuz. ben de bu görüşünüze katılıyorum fakat ben kitaplarınızı ve yazılarınız okuyan biri olarak o yazılarınızda dairelerin brüt kira gelirlerinin kriz zamanlarında 150 ay -180 ay arasına düşebilir diyosunuz . istanbul ortalama kira değeri 220-250 ay arası alarsak bu durumda düşüş dolar bazlımı demek istiyosunuz ? diğer taraftan kriz halinde döviz bazında fiyatların % 30 -40 düştüğü vakit ev saipleri fiyatları pek düşürceğini tahmin etmiyorum ama fiyatların 2- 3 sene yatay seyretmesi konut yatırımcısı için ciddi kayıp demektir bence

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Çok önemli bir soru sormuşsunuz. Kriz zamanlarında 150'nin bile altına düştüğüne tanıklık ettik. Sıkışıp satanlar olmazsa fiyatlar geriye gitmez. Özellikle 200 bin doların altındaki konut pazarında ciddi bir Arap ilgisi var. Geçmiş krizlerden farklı olarak bu detay var. Bu ilgi kriz falan dinlemiyor. Bu yatırımcılar açısından iyi bir gelişme.

08 Ocak 2014, Çarşamba 15:59:20

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , kaba inşaattan daire almak , bahçekent konutları alınır mı , park town kurtköy , kentsel dönüşüm zeytinburnu , kapari evleri pendik , kavacık imar , zengin olabileceğim meslekler , teknik yapı iflas , silivriden ev almak , tebernüş eczacıbaşı ormanada , tebernüş kurtköy , nşehir esenyurt dublex fiyati , 2b arazisi tapu , batidaki ev ne zaman gunes alir , sarıgöl konutları yatırım ,