bulut inşaat - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

bulut inşaat


mehmet gören : tebernüş bey yine ben yine bulut inşaat ve 8 aydır paramızı ödeyecekleri günü bekliyorum.20 gündür bugün yarın diye oyalamalar sonucunda en son haftaya cuma ellerinde ne olursa 3-5-10 bin şeklinde şubat sonuna kadar 32500 tl yi ödeyeceklermiş.yani paramızın bereketini de bitirdiler.bulut inşaati aradığımda her seferinde tahsilat olunca ödeyebiliriz ,paramız yok diyorlar.peki bunlar verdikleri sözde nasıl duracaklar.nasıl inşaat yapacaklar paraları olmadan.bunu kendi ağızlarıyla söylüyorlar.tekirdağ da reklam yaparken 200 bin tl dağıtıp göz boyayarak oradaki gariban insanların gözünü boyayıp ne kadar hayali daire satarsam ne koparırsam kar mantığıyla insanlara yaklaşmaları ne kadar güvenilir bir firma olduğunu gösteriyor.

Tebernüş Kireçci : Umarım alacağınız bir an önce alabilirsiniz.

04 Ocak 2014, Cumartesi 13:09:56

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , şelale evleri tebernüş , bahçeşehir loca , oyak sitesi Ayazağa insaat , deli̇kli̇kaya mevki̇i̇nde 3 katli vi̇lla , köylerde kentsel dönüşüm , kiptaş hadimkoy 3.etap tebernus , celaliyeden arsa alınır mı , olimpiyat sitesi halkali , tekirdag saraya acilacak imar alanlari , areon andonos , hadımköy arsa imar durumu , sizin nezdinizde nedir , saadetdere kiptaş , daire alırken hangi cephe , eston şehir tmsf , bulut inşaat esenyurt queen , dükkan nasıl alınır , taks kaks emsal nedir , karot değeri , kiptaş seyrantepe , gayrimenkul satış vaadi sözleşmesinin feshi , velimeşe , merter ailesi beykoz , şamlar mevki arsalar , nezdinizde ,