Çatalca-Halkalı Gümrük - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

Çatalca-Halkalı Gümrük


Adnan Öztürk : Tebernüş Bey merhaba iyi çalışmalar. Halkalı gümrüğünün Çatalca'ya taşınacağı konuşuluyor. Bu haberler doğru mu, elinizde herhangi bir bilgi var mı? Diğer sorum ise eğer haber doğruysa bölgedeki arazilere kısa ve orta vadede yüzde kaç oranın da prim yaptırır? Sevgi saygılar. Şimdiden bayramınız mübarek olsun

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Size ve tüm okurlarıma iyi bayramlar dikiyorum... Gümrüğe yer aranıyor ama bulunamıyor...

17 Ağustos 2012, Cuma 02:34:47

Etiketler :halkalı gümrüğü çatalca ,
Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , maldivlerde devremulk , orkide 1 sitesi halkalı , sancaktepe sence evleri , elit grand palace dükkan , istanbul civarlarında , tepeören arsa , ntowers senet kredi , batışehir projesi teslim , anamur tebernüş , kat irtifak tapusu , şehzade konut evleri , kentsel dönüşüm yeşilpınar , fi tower tapu , maliye hazinesi nedir , yeni alınan ev kdv ,