ısı pay ölçer hesaplama itirazı - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

ısı pay ölçer hesaplama itirazı


elif aslan : iyi günler Sn Tebernüş Bey, ısıpay ölçer cihazı taktılar takarken odanın birinin kalorifer vanasını kırdılar o petek iptal salonda oturmadığımız için salonu da komple kapatıyoruz toplam 3 petek iptal 3 petek te açık olmasına rağmen ki diğerlerinin de derecesi düşük 300,00 tl fatura geldi ben inanmıyorum bukadar yüksek olmasına.nereye ne şekiklde itiraz edebiliriz.geçen sene pay ölçe yokken en fazla 200 ödedik ev 125 m2

Tebernüş Kireçci : İyi günler. Site yönetimi ile temasa geçin... Sorun çözülmezse bu alanda uzman bir avukatın kapısını çalın. Gerekirse dava açarsınız.

08 Ocak 2013, Salı 14:32:06

Etiketler :ısı pay ölçer , pay ölçer hesaplama , ısı pay ölçer hesaplama formülü , pay ölçer nasıl hesaplanır ,
Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , bizimevler , bimer şikayet dilekçesi , kanal istanbul altınşehir , tapuda satilamaz şerhi , halkalı toki menekşe konutları , 2b beykoz , sarı evler , iski havza sorgulama istanbul , kapaklı büyükyoncalı karlıköy , temapark bahçe kat , ağaoğlu my world europa grubu , alemdağ emlak konutları teslimi , kiptaş başakşehir 6. etap , yatırım için daire alınırmı , çekmeköy konut yatırımı ,