Fiside - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

Fiside


Emre POLAT : İBB'nin esenyurt için cuma günü karara bağlanacak olan görüşmelerine Fi-Side projesi de dahil mi ? Haberin detaylarını okuduğumda bu bilgiye ulaşamıyorum. Link vermek yerine "Evet dahil" ya da "Hayır dahil değil" gibisinden bir cevap verebilir misiniz ?

Tebernüş Kireçci : Esenyurt'taki tüm projeler dahil...

14 Ağustos 2012, Salı 10:32:05

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , esenyurt fiyapı konutları , toki samsun canik 2.etap , validesuyu konutları beylikdüzü , esenkent fiyaka evleri , rezıdans kıraya vermek , bayrampaşa cezaevi arsası , kuzeye bakan ev , ibb esenyurt , istimlaklı arsalar la ilgili söylemler , evka 3 izmir , kelebekler vadisi bahçeşehir , ntowers iskan , başakşehir şahintepe kentsel dönüşüm , acar istanbul , itower tebernüş ,