TOKİ Kayabaşı 19. bölgenin ihalesi sonuçlanmadı - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

TOKİ Kayabaşı 19. bölgenin ihalesi sonuçlanmadı


murat BİLGİN : merhaba..toki kayaşehir 19. bölge ihalesini hangi firmanın kazandığı veya projenin ne zaman başlayacaağı konusu hakkında bir bilginiz varmı? daha önce vermiş olduğunuz soru ve cevaplarada baktım.. bayram havası yaratacagını umdugum cevabınız için teşekkürler..

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. TOKİ Kayaşehir 19. Bölge kapsamında 1.009 konut ve 3 adet ticaret merkezi yaptıracak. Bunun için ihaleyi gerçekleştirdi. İhale değerlendirme aşamasında. Henüz sonuçlanmadı.

21 Mayıs 2012, Pazartesi 01:04:54

Etiketler :kayaşehir 19. bölge , kayaşehir 19. bölge i̇halesi̇ ,
Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , yatirim amacli ev aldim kiracisi oturmaya devam ediyor , anthill aidat , ataşehir yakut sitesi , 2,5 emsal ne demek , sağlık kompleksi ikitelli , 2b arazi imar durumu , akın tekstil tebernüş , tebernüş kireççi çekmeköy , hisseli tapunun müstakil tapuya çevrilmesi , kiptaş vaditepe , kiptaş venezia yeni blok , halkalı atakent satılık daire , balat tebernüş kireççi , bitişik nizam arsa inşaat alanı , meklim sitesi ,