"tema" ile ilgili toplam 584 soru bulunmuştur.
Toplam 578764 kişi soruları okumuştur.

Daha önce sormuştum ama tam net cevap alamadım

Soru

Agaoglu my World Europe den pek memnun değiliz çok Arap var Türk az denecek kadar yok yönetim kötü aidatlar su giderleri hesapsızca paylastırılıyor ayrıca hem yatırım hem oturmak amaclı topraktan girmek istiyoruz sizde takdir edersiniz ki toptandan girince bitikten sonra karlı oluyoruz bu sebebden satmak istiyoruz bizim mahalle hakkında bilginiz yok mu ya da tema 3.etap Hatalı bir yatırım yapmak istemiyorum bizim mahalle hakkında sizin söylemleriniz benim için çok önemli

Tebernüş Kireçci tarafından yanıtlandı.
17 Haziran 2020 | 00:31 ilknur yorulmaz 1813 Kişi okudu

Yardımcı olur musunuz lütfen

Soru

Yeni yapılan tema bahçe bizim mahalle bu gibi yerlerde neden açık havuz yok acaba artık yasak mı ?

16 Haziran 2020 | 17:21 İlknur yorulmaz 1189 Kişi okudu

Lütfen yardımcı olur musunuz

Soru

Ben Başakşehir Agaoglu my World europe 4-1 oturuyorum Küçükcekmecede bizim mahalle projesi cıkıyor oradan daire satın almak istiyorum site daha evvel baslamıs bir firma bırakmıs şimdi tekrar gündeme cıktı sizce buradan daire alınır mı Agaoglundan güzel olur mu burada acık ve kapalı havuz yok muhafazakar kesimemi hitap ediyor acaba anlamadım pişmanlık duyar mıyız 4-1 , 1.3000.000 Bitince 1.700.000 ler falan olur mu siz çok iyi bilirsiniz bana yardım eder misiniz birde tema İstanbul?un altına tema ist 3.etap yapılıcak Ocak ayı gibi proje cıkıcagı söyleniyor burada daire fiyatları çok ucuk olur mu bizim mahalleden alıp sonra temadan almadığımıza pişmanlık duyar mıyız KUSURA BAKMAYIN UZUN OLDU KAFAMDA DELİ SORULAR ????

16 Haziran 2020 | 12:13 ilknur yorulmaz 1360 Kişi okudu

Avrupa konutları başakşehir mi tema istanbul mu

Soru

Tebernüş bey merhabalar; Yatırım amaçlı 3+1 ev almak istiyorum. Başakşehir avrupa konutlarında 170 m2 daire ile tema istanbulda 147 m2 daire arasında kaldım. İkisinin de fiyatı 1.300.000 tl. Kira getirisi başakşehirde şu anda 4000 tl, tema istanbulda ise 5500 tl. Başakşehir avrupa konutları 2 yıllık, tema ise beşinci yılında. Her ikisinin de yakında metro durağı olacak. Başakşehirde şehir hastanesi, yeni havaalanı, millet-botanik bahçeleri gibi etkenler var. 3-4 yıllık kısa vadede sizce hangisi daha çok prim yapıp kazandırır?

03 Haziran 2020 | 23:43 Mesut uğurlu 3008 Kişi okudu

Tema istanbul yeni etap olacakmı ?

Soru

Selam yaZılarınızı ilgi ile takip etmekteyim , siz gibi sektöre hakim birinden bu soruma yanıt beklemekteyim .istanbul halkalı atakent mahallesinde bulunan Tema istanbul projesine yeni etap yapımı söz konusu olacakmı ? Eger olacaksa hangi tarihte satısa cıkması planlanıyor , Yanıtınız için şimdiden tesekkürler

17 Mayıs 2020 | 14:56 Caner ünlü 1811 Kişi okudu

sfır site demirbaş sorunu

Soru

kayaşehirde site içerisinde inşaat frimasından 3+1 daire satın aldım. yavaş yavaş siteye taşınmalar başladı. bu arada site yönetimi site kurulum ve demirbaş gideri olarak benden 3000 tl istiyor. benim anlamadığım daireyi satarlarken bana demirbaş parasını ödeyeceğim söylenmedi.aksine ballandıra ballandıra site içerisinde havuzlu vs birsürü imkandan bahsedildi. açıkçası bu demirbaş bedelini ödemek istemiyorum. ne yapabilirim. ayrıca şu an tema istanbulda oturuyorum ve bence bu mükemmel bir site. sınırsız otopark, çok cüzi aidat ve mükemmel bir yaşam var. tema istanbul için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. buraya taşınırken kimse bizden site demirbaş parası falan istemedi.

10 Mayıs 2020 | 02:54 ahmet kara 1325 Kişi okudu

kayaşehirde site aidatı ve site kurulum masrafı

Soru

tebernüş bey kayaşehirde 3+1 lüks bir projeden daire satın aldım. 1 hafta içerisinde teslim edecekler. bana satarlarken yüzme havuzu, sosyal tesisi vs imkanları olduğunu söylediler. şimdi de site kurulum ücreti 3000 tl istiyorlar. bu parayla siteye demirbaş alınacakmış. daha sonra da benim aldığım demirbaşlardan koşu bandı vs her ay benden kullanım parası olarak yüklü aidat alacaklar. satarken sosyal tesisli diye satıldı. o sosyal tesise malzemeleri benim almam gerektiği söylenmedi. avrupa konutları 1,2,3 ve tema konutlarında da daha önceden daire satın aldım hiçbirinde site kurulum parası olarak para alınmadı. ayrıca site aidatları çok fahiş rakamlara ulaşmış durumda. neden bu konuya devlet el atmıyor. 3+1 dairelerin aidatları 800 tl civarında. umarım artık vatandaşa yapılan bu site aidatı zulümlerine son verilir.

20 Mart 2020 | 12:51 ahmet can 1500 Kişi okudu

Hangisi daha mantıklı yardımcı olur musunuz

Soru

Agaoglu My World Europe 4+1 1.500.000 TL satılıkta ortalama bu fiyatlar burası değiştirmek istiyorum ama nereden alacağımız konusu da kararsızız Başakşehir nidapark Yakut park mavera 1-2-3 Avrupa konutları Başakşehir Avrupa konutları 4b tema İstanbul 2 cıkıcak diyorlar ve Agaoglu ederi kadar etmiyor burada 4+1 de oturuyorum bu evlerde 3+1 i alabiliyorum

06 Mart 2020 | 15:58 İlknur yorulmaz 1661 Kişi okudu

Atakent bölgesi için lütfen bilgi verirmisiniz?

Soru

Merhaba ben Agaoglu My World Europe sitesi 4+1 de ikamet ediyorum evimi satıp atakentte topraktan ev almak istiyorum tema bahçenin önüne tema İstanbul 2 yapılacagı söylentisi var ya da sinpaş yeni proje yapıcakmış sanırım projeleri aradıgımda net bilgi verilmiyor böyle birşey var mı ? Agaoglunu satıp ordan almakla hata edermiyim tema İstanbul 2 projesi çıkar ise oraya geçmeye değer mi ? Lütfen yardımcı olun

21 Şubat 2020 | 16:16 İlknur yorulmaz 1355 Kişi okudu

Tema İstanbul Nitelikli Yaşam

Soru

Tema İstanbul Sitesi; yönetim ve personel kadrosu nitelikli çalışanlardan oluşan, İstanbul Ortalamasının oldukça altında site aidatı ile yönetilen bir sitedir. 2020 yılı için demokratik ortamda, hukuka uygun yapılan yönetim seçimleri de yapılmış olup site sakinlerinin seçtiği yeni yönetimde görevine devam edecektir. Herhangi bir konuda, arızada en ufak bir şikayetiniz olsa yönetim hızlıca çözüm alma konusunda gayretkardır. Oturumun başladığı ilk günden bugüne ikamet ettiğim sitede 2 katlı otoparklarda, her daire sahibine en az 2 araç yetecek kadar otopark imkanı da bulunmakta olup (6500 araçlık kapalı otopark mevcuttur, açık otoparkları yazmaya dahi gerek yok) 3,5 yıldır hiç bir gün kapalı otoparka araç park edememe adı altında bir sorun yaşamadım ki kısa vadede yaşanma ihtimali yok. Nitelikli yönetimi, sosyal tesisleri, yürüyüş alanları, peyzajı ile ilçenin önemli konut projelerinden olan sitede deprem ve 0.99 faiz oranları etkisinde daire fiyatlarının USD bazında 2015 yılı fiyat seviyesine gelmiş olmasının ( 2015 yılında 215.000 USD bede ile satın aldığım 3+1 konutun güncel emsal satış fiyatları 200.000 USD 210.000 USD''dir.) yabancılara satış ile hiç bir ilgisi yoktur. Tebernüş Kireççi'nin her daim belirttiği kira çarpanı, site de doluluk oranı (Sitede satılık ve kiralık ev sayısının toplam konut sayısının binde 1'i kadar olduğu 2 haftadır arkadaşlarıma kiralık ve satılık ev arayışımda elde ettiğim tespitimdir). vb. başlıklar incelendiğinde daire fiyatlarında yabancıya satışlarla ilgili bir artış da yoktur. İstanbul'daki her yalıda, her sitede, her mahallede hangi yüzde ile yabancı oturuyorsa Tema İstanbul'da da daha az yüzde ile ikamet den yabancı vardır. Tema İstanbul Nitelikli yaşam süreci ile ilgili güncel bilgi paylaşmak istedim.

06 Ocak 2020 | 17:17 Fikret Tunç 2246 Kişi okudu