"tema" ile ilgili toplam 584 soru bulunmuştur.
Toplam 581460 kişi soruları okumuştur.

Inanlar veya Suryapi kalite farki?

Soru

Sayin Tebernus Bey, Bana cok kisa surede cevap verdiginiz icin oncelikle cok tesekkur ederim. Onceki sorumda unuttugum ve size danismak istedigim bir diger konu. Inanlar Terrace Tema ve Suryapi arasindaki kalite farki...Terrace tema'nin isciligi guzel gozukuyor fakat Suryapi'yi incelemedim. Firma bazinda bu konuda sizin fikrinizi alabilirsem cok sevinirim. Tekrar cok tesekkurler.

Tebernüş Kireçci tarafından yanıtlandı.
04 Ocak 2015 | 19:38 Cagla Dizdar 2097 Kişi okudu

Oturmak icin dusundugum 2 yer

Soru

Merhaba Tebernus Bey, Oncelikle oturmak icin 2+1 daire satin almak istiyorum. Inanlar Terrace Tema'yi begeniyorum, 137 m2 2+1 dairelerin fiyatlari su anda 600-610 bin tl civarinda ve odeme plani bildiginiz gibi pesinatsiz yada 5 yil vade yada 120 ay banka kredisi yardimiyla olmakta. Bunun disinda yeni yapilan Suryapi Vitrin'de yeri acisindan sehre yakinligindan ilgimi cekti. Ondaki odeme plani ise 2+1 icin 5000 TL pesinat 613 bin tl. Bu proje guzel fakat 2016'da bitmesi ve ilerde prim yapar mi yada Terrace Tema'ya gore daha mi prim yapar onu merak ediyorum. Inanlari begenmemin bir diger nedeni isyerim bakirkoye yakin olmasindan. Fakat ayrica bir diger sorum TEM projesinden ev almak trafik acisindan bana ileride sorun cikartabilir mi ilerde? Cok tesekkurlerimi iletiyorum. Saygilarimla.

04 Ocak 2015 | 15:58 Cagla Dizdar 2393 Kişi okudu

Merhaba Tebernüş Bey

Soru

Ben Atakent orkide 2 sitesinde 2+1 (84 m2) dairede oturmaktayım. tema istanbuldan 3+1 (151.18 m2) fiyatı 610 bin tl evi beğendim oturmak için almak istiyorum. evimi 260 bin satıp birikmiş 100 bin tl yide ekleyip, 250 bin tl kredi kullanarak (kredi faizi 0.87) almak istiyorum. sizce mantıklımı çünkü 10 yıl borçlanacağız ikimizde devlet memuruyuz aylık gelirimiz 5700 tl civarında giderimizde yaklaşık 2500 tl.ne dersiniz kararsızız?

09 Aralık 2014 | 19:33 ahmet usta 1171 Kişi okudu

TEMA İSTANBUL projesinden ev almak

Soru

Evim 120 m2 3+1 . Kira Getirisi 1000-1200 TL arası ve konut fiyatları 375.000 - 400.000 civarı.. TEMA daki ise 156 m2 3+1 . 659.000 TL. Ben hem yatırımlık hemde oturmak için düşünüyorum. Sizce bu evimi satıp TEMADAN almalımıyım?. Teşekkür ederim...

03 Aralık 2014 | 13:13 Emine ÜN 2471 Kişi okudu

TEMA İSTANBUL projesinden ev almak

Soru

İyi günler Tebernüş Bey. Tema İstanbul Projesinden 3+1 ev almak istiyorum fakat ilk satış başlayalı 1,5 yıl oldu. bugün bana verilen fiyat 659.000 . Sizce Halkalı TOKİ GÖL EVLERİNİ satıp buradan ev alma akıllıca olurmu? Kanal İstanbul Projesi gerçekleştiğinde şu anda oturduğum evimin önünden geçecek ve Marmaray Halkalı son durağı evimin olduğu yerde.Ne yapmalıyım bu konuda düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler..

03 Aralık 2014 | 11:38 Emine ÜN 2431 Kişi okudu

Dumankaya Miks te 1+1 67 m2 dairem var

Soru

selamlar.dumankaya miks te 1+1 dairem var.67 m2 hastane cepheli ve 8.kat.şuanda firmada daire 290bin miş.henüz teslim edilmemiş olması , tema parkın açılmamış olması nedeniyle hemen satmayı düşünmüyorum.ama bu faktörler ortadan kalkarsa sizce daire fiyatı ne olur ? ( satış bedeli ve kira bedeli )

30 Kasım 2014 | 21:55 taner alp 942 Kişi okudu

İstanbul trafik sorunu çözülür mü

Soru

Merhabalar tema istanbuldan daire satın aldık. Açıkçası güzel bir site olacak ve oturmayı çok istiyoruz ve oturacağız ancak sabah akşam bayrampaşaya işe. Gidip gelmek gözümüzü korkutmuyor değil! Aralık sonu ulaştırma bakanlığı istanbul trafiği için iki mega proje açıklayacakmış. Bunların ne olacağı kpnusunda bir fikriniz var mı? Aslında mega olmayan mahmutbey ve çamlıca gişelerini kaldırsalar çok büyük oranda çözülmez mi bu gişeler ne zaman kalkar görüşünüz nedir

27 Kasım 2014 | 20:15 Emre demir 1569 Kişi okudu

Tekfen Hepistanbul 1 + 11

Soru

Sitenizin her gün sıkı bir müptalası olarak uzun bir aradan sonra merhaba.Tema daki sorum ve tavsiyeleriniz ile sonuç ortada.Çok teşekkür ederim. Bugünde hep istanbulda p blokda doğu cephe 3.kat peyzaja hakim 70 mt brüt 1 + 1 daireyi uygun ödeme koşullarında (1. Seçenek 3 balon ödemeli 11.000,00 peşin % 50 kredi ) 204.000,00 tlye opsiyonlattım.bana kredi geri dönüşü ile toplam maliyeti 226.000,00 tl ( tapu , noter masrafları hariç) Yorumunuzu alabilirmiyim ? eğer mümkünse kitaplarınızdan kargolamanızı rica eder iyi çalışmalar dilerim.Sağlıkla kalın.

23 Kasım 2014 | 15:18 Emre Çakır 1225 Kişi okudu

Ev almak istiyoruz...tema istanbulmu,yoksa seyransehurmi?

Soru

Merhaba ,tebernus bey,biz ev almak istiyoruz,seyransehur ve tema istanbul,bu iki proje arasind kaldik,siz hangi projeyi uygun gorursynuz?hangisi cok pirim yapar?konum olarak hangisi uygun?cok tesekkur ederim...

20 Kasım 2014 | 01:15 Hale gayiboglu 1611 Kişi okudu

Nurol park -tema istanbul

Soru

Merhabalar tebernüş bey Sizden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum.nurol park 11 kat 75 m2 site dışına bakan daire 301 bin + tapu ve sözleşme ücreti.tema istanbulda 3.kat site dışına bakan 67 m2 daire herşey dahil 301 bin tl.tema 7 ay nurol park 14 ay sonra teslim .prim yapma ve kiraya verme açısından hangi projeyi tercih ederdiniz ,sizlerin yorumunu bekliyoruz

15 Kasım 2014 | 18:45 Pınar Demir 2357 Kişi okudu